Hľadaj vozidlá

CITROEN JUMPER L3H2 ZA NAJVÝHODNEJŠÍCH PODMIENOK

Ak hľadáte spoľahlivý spôsob, ako efektívne prepraviť svoj tovar či náklad, máme pre vás skvelú správu. Prichádzame s jedinečnou príležitosťou prenájmu najobľúbenejšej dodávky Citroen Jumper L3H2 za najnižšiu cenu len 30€ na deň!

tn_cit-jumper-1-_48d718943.jpgCitroen Jumper L3H2 je synonymom veľkorysého priestoru, dostatočného výkonu a rokmi overenej spoľahlivosti. Jeho vnútorný priestor s objemom 13m3 poskytuje miesto pre všetko, čo potrebujete prepraviť. Či už ide o presun nábytku, zásob pre váš podnik, alebo rozvoz tovaru k vaším zákazníkom, táto dodávka pohodlne pokryje všetky vaše potreby.

 

NAJNIŽŠIA CENA

Potrebujete dodávku na deň, dva, či týždeň a nechcete zbytočne preplácať za prenájom auta? Nehľadajte ďalej a zvoľte si najvýhodnejšiu ponuku. Prenájom s limitom 200km / deň a cenou len 30€ na deň.

PRENJAMITE SI DODÁVKU BEZ OBMEDZENIA NÁJAZDU

citroen_jumper_2.2-ehdi-130-19 (1).jpgAk máte špecifickú požiadavku na nájazd kilometrov, zvoľte si prenájom úžitkového vozidla bez limitu kilometrov (maximálny povolený nájazd je 10 000km / mesiac) a neobmedzujte sa v plánovaní svojich ciest.

PPRENÁJOM NA MESIAC

Potrebujete podporiť svoje podnikanie, máte výpadok vo vlastnom vozovom parku, či rozbiehate nový biznis a nechcete mesiace čakať na nové dodávkové vozidlo? Nečakajte a využite mesačný prenájom Citroenu Jumper za 572€ / mesiac. Do 60 minút od rezervácie si môžete svoje nové auto vyzdvihnúť na našej pobočke a to aj v prípade rezervácie viacerých vozidiel.

Viac informácií ohľadom výhod B2B spolupráce sa dozviete v článku: PREČO JE AVIS VOĽBA ČÍSLO JEDEN PRE VAŠU FIRMU?

BEZ VIAZANOSTI

Prenajmite si vozidlo na obdobie, ktoré vám vyhovuje. Aj prenájom na dlhšie obdobie môžete získať bez viazanosti a o tom ako dlho budete prenájom využívať rozhodnete vy. Podmienky prenájmu Vám flexibilne upravíme podľa vašej potreby, aby ste prenájom využívali vtedy keď vozidlo potrebujete.

REZERVÁCIA ONLINE

Stačí niekoľko klikov a rezervácia prenájmu je vytvorená. V reálnom čase s potvrdením ceny a dostupnosti vami požadovanej kategórie vozidiel.

REZERVÁCIA ONLINE

Stačí niekoľko klikov a rezervácia prenájmu je vytvorená. V reálnom čase s potvrdením ceny a dostupnosti vami požadovanej kategórie vozidiel.

 

SLUŽBY ZAHRNUTÉ V CENE

 • Predplatený nájazd kilometrov
 • Havarijné a povinné zmluvné poistenie
 • Diaľničná známka platná pre SR
 • Sezónne obutie
 • Asistenčná služba
   

Prečo auto OD nás?

 • S našimi vozidlami môžete jazdiť po celej Európe**
 • Vozidlá registrované v roku 2022 a 2023
 • All inclusive služby
 • Vysoká výbava vozidiel
 • Objednanie vozidla vybavíte online
 • Asistencia 24/7 v rámci Európy

Pozrite si podmienky prenájmu vozidla**.

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: