Hľadaj vozidlá

FRANCHISE

Cesta k úspechu

agreement-business-businessman-872957-605x360.jpg

Značku AVIS založil v roku 1946 Warren Avis, na Slovensko sa dostala v roku 1996 zásluhou Vladimíra Ortha. V roku 1946 bol AVIS jedinou autopožičovňou pôsobiacou na letiskách, o štyri roky neskôr sa začala značka rýchlo šíriť cez franšízy a iné typy vlastníctva. V roku 1963 AVIS predstavil slávny slogan „We try harder“, o desať rokov nato prišiel AVIS s inovatívnym a jedinečným rezervačným systémom, ktorý bol jedným z najväčších krokov vpred.

Dnes je AVIS na Slovensku najkomplexnejšou značkou na trhu mobility, prevádzkuje najväčšiu flotilu vozidiel v najširšej pobočkovej sieti.  

Koncept franšízy je efektívny spôsob, ako z Vášho nápadu, potenciálu a odhodlania vybudovať efektívnu a výkonnú súčasť najväčšej autopožičovne na Slovensku a patriť tak do celosvetovej siete Avis Budget Group, ktorá pokrýva najväčšiu sieť autopožičovní na svete. Získajte licenciu, ktorá Vám prinesie dôkladne premyslený štruktúrovaný systém, inovatívne riešenia, technologické pokroky, marketingovú podporu a úspešné know-how.

Koncept troch typov franšízy umožňuje maximálnu flexibilitu Vášmu podnikaniu. Franšízy sa delia podľa veľkosti plánovanej flotily vozidiel a očakávaného počtu prenájmov.

V prípade záujmu o koncept franšízy nás môžete kontaktovať na office@avis.sk

Vladimír Orth, CEO AVIS Slovensko:

„Spoločnosť Avis na Slovensku je pionierom v zavádzaní najnovších technologických noviniek, ktoré predbiehajú konkurenciu nielen lokálne, ale aj v globálnom meradle.

Všetky činnosti, ktoré ponúkame sú cieľavedome štruktúrované, ktoré by sa bez technologického prepojenia všetkých súčastí nezaobišli.

Som presvedčený, že budúce konkurenčné prostredie nebude o tom kto koľko a akých áut má ale ako ich vie riadiť“