Hľadaj vozidlá

Za zdravší a čistejší zajtrajšok

planting_a_tree-605x360.jpg

ZA ZDRAVŠÍ A ČISTEJŠÍ ZAJTRAJŠOK: AVIS zavádza udržateľné a bezpečné dopravné riešenia pre všetkých. S našimi vozidlami dbáme na postupné znižovanie skleníkových plynov.

Cieľom spoločnosti AVIS je poskytovať bezpečné, udržateľné a dostupné dopravné riešenia pre kohokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek.

Naša spoločnosť s počtom viac ako 1500 vozidiel na slovenských cestách je jedným z kľúčových poskytovateľov prepravy a služieb mobility. Uvedomujúc si dopad, ktoré naše vozidlá majú na naše prostredie a ovzdušie, robíme verejnú osvetu v rámci prechodu na nízko uhlíkové riadenie vozového parku a využívame pritom postupy, ktoré podporujú postupné znižovanie emisií skleníkových plynov.

Našim neskromným cieľom je mať tzv. zelenú flotilu vozidiel, ktorá bude mať najnižšiu kombinovanú hodnotu emisií CO2 v rámci porovnateľne významných poskytovateľov služieb mobility na Slovensku. K tomu patrí nie len naša transparentnosť, stratégia ESG ale i aktívny prístup nás, našich zamestnancov ako i našich zákazníkov.

Preto sme vytvorili projekt „Lepší zajtrajšok“.

eucalyptus_pauciflora_flower.jpg

Naša misia

Chrániť životné prostredie v našom každodennom živote je povinnosť nás všetkých. Prečo to neuvádzame do praxe? Je to len v našich rukách. Začnime ihneď a ešte stále môžeme pozitívne ovplyvniť aj našu generáciu.

Náš sľub

AVIS vytvára lepší zelenší zajtrajšok. Sme na dobrej ceste k udržateľnosti, dôležité je vytrvať a poskytovať vysoko kvalitné služby mobility na nízko emisných vozidlách.

Výsadba stromov

Naši klienti dlhodobých produktov vrátane operatívneho leasingu dostávajú od nás pri preberaní vozidiel darček, ktorého súčasťou sú okrem iného semienka Eucalyptusu pauciflora. Tento strom je výnimočný okrem iného aj vďaka svojej schopnosti pohlcovať z atmosféry oxid uhličitý a uskladňovať ho vo svojich tkanivách. Eukalypty patria k stromom, ktoré majú vysokú schopnosť fotosyntézy a rastú veľmi rýchlo, čo umožňuje, aby pohltili a ukladali väčšie množstvo CO2 v porovnaní s inými druhmi stromov. Preto sa eukalypty, vrátane Eucalyptus pauciflora, používajú často na ochranu a obnovu lesných oblastí, na zalesňovanie neplodných pôd a na boj proti klimatickým zmenám. V neposlednom rade ide o strom vysoko odolný (zvládne aj mrazy do - 20 °C) a s krásnym sfarbením kvetov.

Sadenie stromov prebieha za koordinácie hlavného mesta Bratislavy. Aktuálne prebieha vývoj digitálnej mapy, ktorá Vám ukáže, kde môžete semienka zasadiť. Do tej doby Vám radi s výberom vhodnej lokality poradíme. Stačí nás kontaktovať.

Buďte toho súčasťou.

Zmýšľanie AVISu je zelené

Sportage _v_AVISe.png

S najväčšou zodpovednosťou sa snažíme komunikovať, prečo sú emisie CO2 pri výbere vozidiel dôležité a snažíme sa klientov motivovať urobiť „zelený“ krok. Je to ľahké a jednoduché. Pomôžeme Vám zbaviť sa starých a ovzdušie znečisťujúcich vozidiel. Objavte svet ekologickej mobility s AVISom a vychutnajte si jedinečné výhody a nový zážitok z radosti z jazdy.

Budúcnosť je tu a aj vďaka nám budete na ňu pripravení.

Pozrite si ponuku našich vozidiel.

Výberom našich vozidiel zabudnete na dlhodobé záväzky, stres z ďalšieho predaja a vždy máte nové auto s najnovšími technológiami! Užite si všetky výhody dlhodobého prenájmu a zbavte sa bremena vlastníctva, zamerajte sa na radosť z jazdy a výkon nízko emisného vozidla.