Hľadaj vozidlá

REZERVÁCIA VOZIDLA

Pre rezerváciu vozidla máte viacero možností. My Vám v tomto článku odporučíme tú, ktorá je najjednoduchšia, najrýchlejšia a ešte pri nej aj ušetríte nakoľko Vám poskytneme online zľavu!

Znie to neuveriteľne, ale je to tak. AVIS vozidlá sa dajú rezervovať telefonicky/emailom cez našu centrálnu rezervačnú kanceláriu alebo online doslova pár klikmi. Cez našu stránku www.avis.sk Vás pustíme priamo do našej kuchyne keďke stránka je napojená rovno na našu flotilu.

Ponúkneme Vám všetky dostupné vozidlá a Vy si vyberiete presne to, ktoré Vám bude najviac vyhovovať. Rezervované ho máte po vyplnení potrebných údajov do 60 sekúnd. Automaticky Vám príde potvrdenie na email a Vaša jediná ďalšia starosť bude plánovanie všetkých fantastických výhľadov na ktoré Vás auto od AVISu odvezie. ????

Pre inšpiráciu odporúčame zhliadnuť tento krátky návod 

Pokiaľ Vás návod inšpiroval a zvolíte online rezerváciu cez www.avis.sk, získate aj dodatočnú zľavu. Naše odporúčanie preto znie:

  • Navštívte avis.sk
  • Vyklikajte si vozidlo, ktoré Vám vyhovuje
  • Rezervujte za 60 sekúnd
  • Naplánujte si nezabudnuteľný výlet

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: