PREČO JE AVIS VOĽBA ČÍSLO JEDEN PRE VAŠU FIRMU?

Najväčšia požičovňa áut v Bratislave

Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

Zvoľte si stabilného partnera, ktorý posunie vaše podnikanie

V dnešnom dynamickom podnikateľskom svete je dôležité mať spoľahlivého partnera, ktorý vám poskytne rýchle a flexibilné riešenia. Autopožičovňa AVIS je partnerom, ktorý vám ponúka široké spektrum výhod prenájmu áut, aby ste mohli podnikať bez starostí. V tomto článku si priblížime, prečo je autopožičovňa AVIS ideálnym partnerom pre vašu firmu a aké z nej plynú výhody.

VYTVÁRAJTE SI REZERVÁCIE ONLINE A ZÍSKAJTE VÄČŠIU FLEXIBILITU

V dnešnej dobe je čas vzácny, a preto je dôležité, aby ste mali možnosť rýchlo a jednoducho prenajať vozidlo, kedykoľvek to potrebujete. Autopožičovňa AVIS vám poskytuje online platformu, cez ktorú si môžete rezervovať vozidlo za pár minút s okamžitým záväzným potvrdením kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete. Jednoducho si vyberte automobil z bohatej ponuky, zvoľte miesto a čas prevzatia a vrátenia auta a hotovo! To vám ušetrí cenný čas, ktorý môžete investovať do vašej firmy.

EXPRESNÉ PREVZATIE VOZIDLA DO 60 MINÚT

Biznis sa nezastavuje, a preto potrebujete rýchle a spoľahlivé riešenia. AVIS vám ponúka možnosť expresného prevzatia vozidla, v rámci ktorej si môžete auto vyzdvihnúť do 60 minút od vašej online rezervácie. Toto je zvlášť užitočné pri neplánovaných obchodných cestách alebo náhlych výpadkoch vo vašom vozovom parku. Vďaka spolupráci s AVIS máte istotu, že vaša mobilita bude vždy zabezpečená.

 

PRISTAVENIE VOZIDIEL ŠETRÍ VÁŠ ČAS

Pre mnohé firmy, najmä ak majú medzinárodné partnerstvá alebo konferencie, je nesmierne dôležité mať flexibilné možnosti. AVIS chápe potreby zákazníkov a pre svojich zmluvných klientov ponúka pristavenie vozidla priamo na miesto, ktoré si vyžiadate. Toto vám umožňuje účinne plánovať svoje podnikateľské stretnutia a zabezpečiť, že vaši zahraniční partneri budú mať vždy k dispozícii prenajaté vozidlo, ktoré si želajú.

B2B APLIKÁCIA

Pre zmluvných partnerov ponúka AVIS možnosť prístupu do interného systému, v ktorom môžu klienti vytvárať rezervácie vozidiel a sprístupňovať systém ďalším osobám v rámci firmy s možnosťou prideľovania rôznej úrovne kompetencií s výškou budgetu voľného k rezervovaniu vozidiel. Samozrejmosťou je kompletný reporting využívania služieb AVIS.

Mali by ste záujem stať sa zmluvným partnerom AVIS? Kliknite sem

 Chcem sa stať zmluvným partnerom

 AVIS DÁVA GARANCIU REZERVÁCIE

S autopožičovňou AVIS nemusíte mať obavy z toho, že sa vám vozidlo nepodarí zarezervovať v čase, keď ho skutočne potrebujete. S garanciou rezervácie si môžete byť istí, že auto, ktoré si vyberiete online, bude pripravené a čakajúce na vás v dohodnutý čas a na dohodnutom mieste. To znamená, že nebudete musieť riskovať s náhodnými alternatívami, ktoré by vás mohli zdržať alebo obmedziť vašu mobilitu.

VEĽKOSŤ VOZOVÉHO PARKU JE DÔLEŽITÁ

Či už potrebujete malé a ekonomické auto pre krátke mestské jazdy alebo luxusné vozidlo na prenájom pre vašich dôležitých obchodných partnerov, AVIS má pre vás ideálne riešenie. Najväčšia flotila na Slovensku zahŕňa rôzne typy vozidiel, aby vyhovovala rozmanitým potrebám vašej firmy.

 REZERVÁCIE ONLINE


KONTAKT

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli o novej ponuke dozvedieť viac, prosíme kontaktujte nás na telefónnom čísle 0900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu  info@avis.sk.

\