Hľadaj vozidlá

ČAKAŤ SA OPLATILO. MÔŽEME OPÄŤ CESTOVAŤ A PODNIKAŤ!

Čakali ste dlhé mesiace. Teraz je čas odmeniť sa!

tn_open2_b5a3c378c.jpg

Naštartujte Vaše podnikanie vďaka prenájmu áut jednoducho, rýchlo a výhodne.

Znovu objavte krásne kúty Slovenska vďaka bezpečnému prenájmu nových a špičkových áut.

To všetko sa stane od pondelka 19.04.2021 realitou vďaka uvoľneniu protipandemických opatrení a my sme tu pre Vás v plnej sile.

Všetky rezervácie navyše viete komfortne realizovať ONLINE so skutočnou dostupnosťou vozidiel alebo sa viete poradiť s našimi operátormi na chate či call centre.

O každého klienta sa postaráme tak, aby zabudol na dlhotrvajúci lockdown a mohol sa na 100% sústrediť na to, na čom mu záleží a čo mu bolo odopierané.

Čo všetko sme si pre Vás pripravili?

 

Niektoré kategórie vozidiel obsahujú okrem iného:

octavia_interior.jpg
 •  automatickú prevodovku
 •  vyhrievané sedadlá
 •  head-up displej
 •  digitálny cockpit
 •  a iné
 • S nami ste na cestách v bezpečí. Okrem toho, že vozidlá sú nové, nemusíte sa báť žiadnych technických nepríjemností. Pneumatiky majú dokonalý dezén a každé vozidlo má vysoký štandard bezpečnostnej doplnkovej výbavy. Ak by sa Vám náhodou aj čokoľvek prihodilo, postaráme sa o Vás my alebo naše asistenčná služba
 • Na zdraví našich zákazníkov nám záleží. Autá pred prenájmom dôkladne čistíme a dezinfikujeme.
 • Ku každému prenájmu od nás dostanete navyše aj darček

 

 

Prečo využiť produkty a služby spoločnosti AVIS?

sluzba.jpg
 • spoločnosť AVIS je lídrom v segmente prenájmu vozidiel všetkých kategórií s rôznou dĺžkou nájmu a ponúka možnosti prenájmu áut na mieru. Od dňových, cez mesačné až po fixné ročné programy
 • spoločnosť AVIS je aj svetovým lídrom ako skupina AVIS BUDGET GROUP s celkovým pokrytím až v 180 štátoch sveta s počtom cez 11.000 pobočiek a tržbami cez 9 mld. USD
 • spoločnosť AVIS bola založená na Slovensku v roku 1996 a má tisíce spokojných zákazníkov, či už zo súkromnej, firemnej alebo štátnej sféry
 • spoločnosť AVIS v rámci spoločenskej zodpovednosti vyberá výhradne nízko emisné vozidlá

 

Rezervácie online

prenajom_vozidlo.jpg

Stačí si zvoliť pobočku, kde máte záujem si vozidlo vyzdvihnúť, zadáte si dátum a čas pre vyzdvihnutie a vrátenie a zobrazí sa Vám ponuka dostupných vozidiel na Vami zvolený termín. Ak by ste nenašli vozidlo, ktoré hľadáte, napíšte nám na chat, email na info@avis.sk alebo nám zavolajte.

Avis pre firmy

AVIS rieši pre firmy mobilitu komplexne. Od krátkodobých prenájmov, cez mesačné prenájmy až po dlhoročné viazanosti formou operatívneho leasingu.
Ak hľadáte profesionála na správu vozového parku, AVIS má vo svojom portfóliu najväčšie slovenské vozové parky.

Avis výhodné ponuky

Pozrite si naše akcie ako first minute booking alebo zvýhodnené víkendové prenájmy. Každý nájde nejakú ponuku, ktorá ho zaujme.

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: