PRENÁJOM DODÁVOK UĽAHČUJE NAŠIM KLIENTOM PODNIKANIE

Najväčšia požičovňa áut v Bratislave

Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

Staňte sa aj vy klientom Avisvan Rental a zjednodušte si podnikanie.

Prenájom dodávok sa stal nepostrádateľnou súčasťou podnikania v dnešnej rýchlo sa meniacej ekonomike. Podnikatelia si uvedomujú, že vlastniť vozový park môže byť finančne náročné a obmedzujúce. Prenájom dodávok ponúka flexibilitu a úsporu nákladov, ktorá umožňuje podnikateľom efektívnejšie a bezproblémovejšie fungovanie. V tomto článku preskúmame, ako prenájom dodávok uľahčuje podnikanie klientom AVIS Van Rental a aké sú hlavné výhody tejto služby.

AVIS PONÚKA NAJŠIRŠÍ VÝBER VOZIDIEL
Ponúkanie rôznych typov a veľkostí dodávok je kľúčovým benefitom, ktorý prenájom dodávok prináša. Vďaka najširšej ponuke úžitkových vozidiel na Slovensku, si podnikatelia majú možnosť vybrať vozidlo presne podľa svojich potrieb a objemu nákladu. Nezávisle od toho, či potrebujú malú dodávku pre miestne doručovanie, alebo väčšiu pre presun väčšieho tovaru, prenájom im umožňuje prispôsobiť vozový park podľa aktuálnej dopytu.

ZVOĽTE SI BESTAROSTNÝ PRENÁJOM
Jednou z hlavných výhod prenájmu dodávok od AVIS je, že si klient nemusí robiť starosti s údržbou a servisom vozidla. Prenajímateľ zabezpečuje pravidelnú údržbu a opravy, čo uľahčuje život podnikateľom a umožňuje im sústrediť sa na svoje podnikanie bez starostí o vozový park.

FLEXIBILITA A PRISPÔSOBIVOSŤ ZVÝHODŇUJÚ PRENÁJOM
Podnikanie môže byť nepredvídateľné, a preto potrebujú firmy flexibilné riešenia. Prenájom dodávok ponúka možnosť rýchleho a jednoduchého prispôsobenia vozového parku meniacim sa potrebám a podmienkam. Ak sa podnikateľ rozhodne expandovať alebo redukovať podnikateľské aktivity, môže jednoducho upraviť veľkosť flotily bez nutnosti predaja alebo nákupu nových vozidiel. V AVIS Van Rental si môžete prevziať vozidlo už do 60min. od vytvorenia rezervácie.


FINANČNÁ EFEKTIVITA
Požičanie dodávok je často finančne výhodnejšie v porovnaní s nákupom nových vozidiel. Namiesto investovania veľkého kapitálu do kúpy vozidiel si podnikatelia môžu dovoliť šetrnejšie platby vo forme mesačných poplatkov za prenájom. Týmto spôsobom môžu investovať svoje finančné prostriedky do iných oblastí podnikania, ktoré prinesú vyššie výnosy.

ONLINE REZERVÁCIA KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK
Iba v AVIS máte možnosť rezervovať si svoje vozidlo online s okamžitým potvrdením dostupnosti danej kategórie a ceny prenájmu. Nezáleží na tom aký je práve čas, alebo kde sa nachádzate. Ak potrebujete záväzne vedieť aká je dostupnosť vami preferovanej kategórie automobilov, cena prenájmu, či auto rezervovať, s AVIS to nie je problém. Stačí ak využijete rezervačný formulár na úvodných stránkach www.avis.sk www.avisvan.sk.

VYUŽIŤ PONUKU

\