PRENAJMITE SI NOVÝ MERCEDES-BENZ CITAN TOURER

Najväčšia požičovňa áut v Bratislave

Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

Univerzálne vozidlo, ktoré sa nezľakne práce, ani dobrodružstva

AVIS opäť navyšuje počty ponúkaných vozidiel. Absolútnou novinkou vo flotile je Mercedes-Benz Citan Tourer vo výbave PRO, ktorý pohodlne odvezie 5 ľudí, ale v prípade potreby poskytne až 2 390l ložného priestoru. Pri kompaktných vonkajších rozmeroch očaruje množstvom miesta vo vnútri. Táto dodávka sa vyznačuje suverénnym vzhľadom, no zároveň vysokou úrovňou bezpečnosti.

S vozidlom Citan Tourer PRO máte k dispozícii automobil s reprezentatívnym vzhľadom a rozšírenou funkčnosťou. Pri plnení vašich každodenných úloh navyše presvedčí svojou vysokou kvalitou a vynikajúcou variabilitou

Ideálny bojovník na rodinnú dovolenku

Aký by mal byť dokonalý automobil pre rodinnú dovolenku? Priestranný, komfortný, bezpečný a v neposlednom rade odolný. Citan Tourer vyniká v týchto parametroch a to nie je všetko. Okrem kvality a spoľahlivosti charakteristickej pre túto značku Vám poskytne batožinový priestor s objemom 517l. Zamilujete si priestranný a flexibilne využiteľný priestor a ergonomicky usporiadanie ovládacích prvkov, ktoré Vám uľahčí a spríjemní dlhé cesty, ale aj každodenné trasy. Samozrejmosťou je množstvo dobre dostupných odkladacích priestorov. S farebným zasklením, kobercovou podlahou, sklápacími stolíkmi a USB rozhraniami je Citan Tourer jednoznačnou voľbou pre rodinnú dovolenku.

V AVIS Slovesnko nám záleží na tom, aby ste vy a vaša rodina boli  našich vozidlách v maximálnom bezpečí. V novom Citane  budete vy a vaši spolujazdci chránení 7 airbagmi a 5 asistenčnými systémami.

Nový multimediálny systém MBUX vám pomôže dostať sa rýchlejšie do cieľa pomocou aktuálnych údajov o premávke. Tento multimediálny systém môžete obsluhovať prostredníctvom dotykového displeja s vysokým rozlíšením, tlačidiel na multifunkčnom volante, alebo prostredníctvom hlasového príkazu.


AKCIA 3+1

Prenajmite si Nový Citan Tourer za zvýhodnených podmienok a vyrazte s rodinou na výlet, či dovolenku. Využite akciovú ponuku 3+1.


KONTAKT

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli o novej ponuke dozvedieť viac, prosíme kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk.

\