Hľadaj vozidlá

VYBERÁTE SI DOVOLENKU? NAČO TREBA PRITOM MYSLIEŤ? TIPY A TRIKY.

dovolenka1-605x360.jpg

Kam a ako vycestovať za dovolenkou či rekreáciou toto leto?

Rok 2020 pre nás všetkých začal veľmi turbulentne. Už začiatkom roka sme všetci veľmi spozorneli po tom, čo sa objavili prvé správy o víruse šíriacom sa v Číne. V tom čase by však nikomu nenapadlo, ako veľmi bude mať COVID-19 vplyv na zvyšok sveta a čo sa bude diať nasledujúcich niekoľko mesiacov.

Správ okolo šírenia vírusu bolo už priveľa, sú ich plné média, stali sa novými „ice breakermi“ a stali sa žiaľ súčasťou nášho každodenného života. Každý z nás si potrebuje vyventilovať hlavu a prísť na nové myšlienky. Ako to dosiahnuť? Radi Vám prezradíme pár tipov, čo robiť, kam ísť ako ako sa tam bezpečne dostať.

#1 TIP – plánujte

Je dôležité premyslieť si, kam, kedy, s kým, na ako dlho chcete ísť, aby ste zmenili prostredie a pozitívne sa naladili. Aktuálny nápor na dovolenkové destinácia, kde majú situáciu pod kontrolou je vysoký, preto odporúčame nečakať a začať sa rozhliadať čím skôr. Také Chorvátsko už teraz hlási na jún 80% vybookovaných kapacít a na júl 70%.

#2 TIP – urobte si malý prieskum

Podľa Vašich možností a preferencii sa rozhodnite, či by ste si chceli oddýchnuť na Slovensku a spoznávali krasy našich hôr alebo by ste si chceli odskočiť nadýchať sa morského vzduchu napríklad niekam do Chorvátska. V každom prípade Vám odporúčame vybrať si miesta, ktoré sú z pohľadu rozšírenia COVID-19 čo najbezpečnejšie a určite odporúčame voliť individuálnu automobilovú dopravu. Drahé? O chvíľu Vám povieme, ako ušetriť so špeciálnymi dovolenkovými balíkmi na prenájom vozidla.

#3 TIP – vytvorte si budget

V týchto časoch, treba byť finančne zodpovedný ešte viac, ako tomu bolo v minulosti. Netreba si myslieť, že po ekonomickej stránke sme z toho najhoršieho vonku. Avšak svieža myseľ je pre naše zdravie a fungovanie takisto veľmi dôležitá, Preto odporúčame nájsť harmóniu v tom, ako dovolenkovať ale čo najmenej zaťažiť rodinný rozpočet.

#4 TIP – booknite si ubytovanie a zvoľte čo najbezpečnejšiu formu dopravy

Na internete je dnes množstvo stránok, ktoré odporúčajú rôzne ubytovania. Netreba však zabúdať, že tie stránky vyberajú od ubytovacích zariadení a takisto aj autopožičovní nemalé provízie. Preto pre Vás môže byť podstatne lacnejšie, ak si rezerváciu spravíte napriamo cez poskytovateľa služby. Môžete tak ušetriť vďaka špeciálnym akciám a výhodným ponukám.

#5 TIP – dajte dokopy partiu či rodinu a vyrazte na cestu

Ak ste si vybrali hotel, dali dokopy partiu, dohodnite sa, ako sa do Vašej destinácie bezpečne a komfortne dostať. AVIS pre Vás pripravil zaujímavú a výhodnú ponuku prenájmu vozidiel Renault Captur s automatickou prevodovkou a výkonom 150 koní, Škoda Superb vo výbave Style a výkonom 190 koní či 9 miestne vozidlá Renaut Trafic v dovolenkových balíkoch, kde dostanete 2,3 či až 5 dní prenájmu úplne zdarma.

Vozidlá si viete pozrieť v tejto ponuke:  /vyhodna-ponuka-dovolenkovych-balikov

Prajeme Vám šťastnú cestu.