Hľadaj vozidlá

UŽITE SI LETNÚ DOVOLENKU S AUTOM OD AVIS

Prečo je výhodné cestovať na dovolenku prenajatým vozidlo?

dovolenka_1-605x360.jpg

Letná dovolenka je pre mnohých z nás jediným časom v roku, kedy môžeme absolútne vypnúť a užiť si čas s rodinou, alebo priateľmi. Ideálne bez starostí a akýchkoľvek komplikácií. Ak patríte k tým, ktorí ešte len plánujú dovolenku a zamýšľate sa nad tým či ísť lietadlom, hromadnou dopravou alebo autom, máme pre Vás krátky článok v ktorom sa dozviete, prečo môže byť tento rok pre Vás najvhodnejším spôsobom cestovania na letnú dovolenku prenájom vozidla od AVIS.

 

AVIS ponúka vždy nové vozidlá

dovolenka_4.jpg

AVIS Slovensko disponuje najnovším vozovým parkom s najnižším priemerným nájazdom kilometrov. Neustále dopĺňame našu flotilu o úplne nové kategórie vozidiel, alebo o úplne nové modely aj v rámci slovenského trhu. Počas letného oddychu si zaslúžite to najlepšie v podobe najmodernejších technológií v rámci bezpečnosti aj komfortu. Vaša rodina sa do nového auta zamiluje.

Dbáme na maximálny komfort našich klientov
Všetky ponúkané vozidlá sú konfigurované s maximálnym ohľadom na komfort a bezpečnosť, preto disponujú výhradne vyššími stupňami výbavy. Vysokým štandardom sú prvky výbav ako Bluetooth, navigácia, tempomat, cúvacia kamera, či metalíza a vo vozidlách nechýba slovenská diaľničná známka. Počas dlhých diaľničných presunov si tak môžete vychutnať všetky výhody moderných vozidiel.

Nové auto je spoľahlivé auto

dovolenka_2.jpg

Priemerný vek vozidiel naprieč celým vozovým parkom je dnes 9 mesiacov, vďaka čomu klient dostáva vozidlo v najlepšej kondícii a riziko poruchy je tak znížené na minimum. Naši klienti nezriedka odchádzajú na prenájom s úplne novým vozidlom, ktoré má na tachometri pár desiatok kilometrov. Vaša dovolenka tak môže prebiehať bez komplikácií s dopravou.

Asistencia na cestách
Na dovolenke chce každý z nás vypnúť, nestresovať sa, a oddýchnuť si. Veľmi nepríjemné je, ak s vozidlom s ktorým cestujete nastanú komplikácie a musíte riešiť starosti ohľadom jeho opravy a presúvania sa. Tieto starosti sú ešte umocnené, ak máte malé deti. Potrebujete preto situáciu vyriešiť čo najrýchlejšie. Ku každému prenájmu od AVIS automaticky získate asistenčné služby 24/7 v rámci celej Európy. V prípade akýchkoľvek komplikácií tak máte istotu, že pomoc príde čo najskôr.

dovolenka_3.jpg

Celoeurópska sieť pobočiek AVIS

Vďaka tomu, že AVIS je globálny hráč, disponuje celosvetovou sieťou pobočiek. Samozrejmosťou je pokrytie celej Európy. Aj vďaka tomu sme schopní poskytovať naše služby prakticky kdekoľvek, kam sa na dovolenku počas leta vyberiete.

Rezervácie online, kedykoľvek a kdekoľvek
Ak si potrebujete vytvoriť rezerváciu ihneď, overiť dostupnosť vybraného vozidla, alebo iba zistiť cenu prenájmu, nie je to pre klientov AVIS žiaden problém. Stačí využiť online rezerváciu na našich stránkach. Po zadaní základných údajov požadovanej rezervácie na úvodnej stránke a potvrdení, sa zobrazí reálna dostupnosť každej z kategórií v rámci zvoleného termínu, aj s cenou prenájmu.

Rozšírené otváracie hodiny

dovolenka_5.jpg

Pre väčšiu flexibilitu a využiteľnosť našich služieb rozširujeme od 19.6.2023 otváracie hodiny pobočky AVIS Bratislava Letisko, ktorú budete môcť využívať aj počas víkendu.
AVIS Bratislava Letisko - Ivanská cesta 91, 820 01 Bratislava, Slovensko
PO – PI 8:00 – 22:00
SO – NE 8:00 – 20:00

Ako ušetriť na prenájme?
Využite akciovú letnú ponuku na prenájom vybraných vozidiel z našej ponuky Vyberte si zo zvýhodnených balíčkov alebo si jednoducho a bez obmedzenia vytvorte rezerváciu na dĺžku prenájmu ktorú potrebujete a získajte zľavu až 20% na vybrané modely v našej ponuke.

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: