Hľadaj vozidlá

TIPY NA VÝLETY POČAS VEĽKEJ NOCI

Užite si sviatky so zľavou 20%

Veľkonočné sviatky sú pred dverami a to je ideálny čas na to, aby ste sa vydali na cestu za dobrodružstvom alebo oddychom. Či už uprednostňujete prímorské destinácie, hory, históriu alebo kultúru, môžete si byť istí, že s AVIS získate auto, ktoré vám umožní presne to, čo chcete.

Prežite veľkonočné prázdniny s AVIS Slovensko a využite VEĽKONOČNÚ ZĽAVU -20% na všetky osobné vozidlá. V tomto článku vám prinášame tipy na tie najzaujímavejšie miesta dostupné autom z Bratislavy počas veľkonočných prázdnin.

VYUŽIŤ PONUKU 

AVIS-velkonocna-zlava-1.jpg

KAM VYRAZIŤ AUTOM Z BRATISLAVY POČAS VEĽKEJ NOCI?

Jednou z obľúbenejších destinácií vzdialených približne 6 hodín cesty, v Slovinsku, je Portorož. Najkratšia cesta do mesta Portorož vedie cez krásne mestá ako Viedeň, Graz a Ľubľana. Vo Viedni sa môžete zastaviť na Sacherovu tortu alebo v prekrásnom zámku Schönbrunn, s rozľahlým parkom so zámockými záhradami a fontánami, najstaršou ZOO na svete, záhradou plnou bludísk a hier, víťazným oblúkom, skleníkmi s botanickými exponátmi - Palmový dom (Palmenhaus) a Púštny dom (Wustenhaus).

 

AVIS-velkonocna-zlava-2.jpg

V Grazi nájdete množstvo historicky významných budov, vďaka čomu bolo centrum mesta zapísané na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Okrem centra odporúčame navštíviť neďaleký zámok Eggenberg, alebo umelo vytvorený ostrov známy ako Murinsel.

 

 

 

 

AVIS_KIA-Ceed-SW-akcia.jpg

Na dlhšiu cestu s celou rodinou alebo pre viac miesta na batožinu, Kia Ceed SW s veľkým kufrom je ideálna voľba pre vás. Najvýhodnejšiu ponuku na prenájom tohto vozidla počas veľkonočných sviatkov nájdete TU:

 

 

AVIS-velkonocna-zlava-3.jpg

Cestou z Grazu do Ľubľany sa nachádza krasová jaskyňa Jama Pekel, kde je možné v skalách vidieť obraz diabla. V Ľubľane si nenechajte ujsť slávne mosty, ktoré sú zdobené drakmi, sochami a zámkami lásky. Za návštevu určite stojí Ľubľanský hrad, ku ktorému premáva turistický vláčik a pozemná lanovka. Obľúbenou turistickou aktivitou je tiež plavba na tradičnej lodi po rieke Ljubljanica.

 

 

 

AVIS-velkonocna-zlava-4.jpg

Medzi mestom Ľubľana a prímorskými destináciami Portorož a Terst nájdete aj dve najnavštevovanejšie slovinské jaskyne a hrad Predjama. Hrad Predjama sa nachádza v 123 metrov vysokom skalnom útese, čo ho radí medzi najväčšie jaskynné hrady na svete, vďaka čomu je zapísaný v knihe Guinessových svetových rekordov. Jaskyňa Postojnska jama zahŕňa pri prehliadke aj cestu vláčikom. Lístky do jaskyne a hradu sa dajú zakúpiť spolu. Neďaleko sa nachádzajú Škocjanské jaskyne, prírodný fenomén celosvetového významu, pretože ide o najväčší známy podzemný kaňon na svete a patria do svetového dedičstva UNESCO.

 

 

AVIS-velkonocna-zlava-5.jpg

Finálna destinácia tohto výletu, mesto Portorož, bolo dlhú dobu preslávené predovšetkým svojimi liečebnými kúpeľmi, ale s postupným rozvojom turizmu sa začalo premieňať na moderné a zábavné dovolenkové letovisko s najdlhšou piesočnou plážou slovinského pobrežia. Luxusné hotely, reštaurácie a zábavné podniky s kasínami sa zaslúžili o to, že si mesto vyslúžilo prezývku jadranské Monte Carlo. Najznámejšie kasíno  nesie názov Grand Casino Portorož a je jedným z najstarších kasín v Európe. Okolo mesta sa nachádzajú starobylé kamenné mestské hradby s niekoľkými pozoruhodnými bránami. Iba 10 minút autom z centra, sa nachádza Mesačný záliv. Romantická prírodná pláž pod vysokým 80-metrovým útesom v prírodnej rezervácii Strunjan, ktorá je považovaná za najkrajšiu v celom Slovinsku. Strunjanskou rezerváciou vedie náučný chodník a z vrcholu útesu si môžete vychutnať nádherný výhľad. Ide totiž o najvyšší útes na Jadranskom pobreží.

AVIS_Skoda-Superb-akcia.jpg

k hľadáte luxusné a elegantné auto s dostatkom priestoru pre cestovanie na dlhšie vzdialenosti alebo na pracovné cesty, Škoda Superb Combi je tou pravou voľbou. Najvýhodnejšiu ponuku na prenájom tohto vozidla počas veľkonočných sviatkov nájdete TU:

S našimi autami môžete cestovať aj do zahraničia, a teraz s našou VEĽKONOČNOU AKCIOU získate 20% zľavu na všetky rezervácie vytvorené online s použitím zľavového kódu: VELKANOC20 Viac o akcií sa dozviete TU

Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach a na našej webovej stránke, kde vás čakajú ďalšie tipy na zľavy a výlety. Zažite nezabudnuteľné veľkonočné prázdniny s AVIS Slovensko!
 

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: