Hľadaj vozidlá

ŠKODA SUPERB: VÝKON, POHODLIE A ELEGANCIA V JEDNOM VOZIDLE

Nové vozidlá tohto modelu sú u nás na sklade s okamžitou dostupnosťou vo výbavách Style a Sportline.

17-605x360.png

Individuálna mobilita je neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Aby sme uspokojili rôznorodé potreby a preferencie našich zákazníkov, ponúkame širokú škálu vozidiel na krátkodobý, dlhodobý prenájom a operatívny lízing. Jedným z najpopulárnejších vozidiel v našej ponuke je Škoda Superb.

Toto elegantné combi sa vyznačuje skvelým výkonom, pohodlným interiérom a širokou škálou funkcií, ktoré robia z jazdy skutočný zážitok. U nás ho nájdete dostupný vo variáciách motorizácií 2,0 TDI s výkonom 110kW a 147kW s manuálnou a automatickou prevodovkou.

 

19.png

Štýlový dizajn:
Škoda Superb sa môže pochváliť moderným a elegantným dizajnom, ktorý upúta pozornosť všade, kde sa objaví. Svojou dynamickou siluetou a elegantnými líniami si získa srdcia aj tých najnáročnejších motoristov. Bez ohľadu na to, či potrebujete auto na obchodné stretnutie alebo rodinný výlet, Škoda Superb vám poskytne štýlový spôsob dopravy.

Priestranný interiér:
Jednou z najvýraznejších vlastností Škody Superb je jej neuveriteľne priestranný interiér. Cestovanie s touto limuzínou je skutočným pohodlím pre vodiča aj cestujúcich. S dostatkom miesta na nohy, hlavu a ramená sa Škoda Superb stáva ideálnou voľbou pre dlhé cesty či rodinné výlety. Navyše, kvalitné materiály a precízne spracovanie interiéru poskytujú pocit luxusu a elegancie.

Výkonný motor:
Škoda Superb je vybavená výkonným motorom, ktorý poskytuje dostatočný výkon pre plynulé a dynamické jazdenie. Vďaka tomu je Škoda Superb schopná pohotovo reagovať na vaše potreby a zabezpečiť príjemný zážitok z jazdy.

Pokročilé technológie:
Vozidlo je tiež vybavené širokou škálou pokročilých technológií, ktoré prispievajú k bezpečnosti, pohodliu a zábave počas jazdy. Medzi tieto technológie patrí napríklad navigačný systém s dotykovým displejom, ktorý vám umožňuje jednoducho a presne navigovať k vašej cieľovej destinácii. Ďalšou výhodou je automatická klimatizácia, ktorá udržuje príjemnú teplotu v interiéri vozidla bez ohľadu na vonkajšie podmienky.

 

18.png

Škoda Superb tiež ponúka širokú škálu bezpečnostných funkcií, ktoré vám poskytujú dôveru a istotu na cestách. Systém asistencie pri parkovaní vám pomáha s manévrovaním vozidla pri parkovaní, čo zjednodušuje tento niekedy náročný úkon. Ďalšie bezpečnostné funkcie zahŕňajú systém rozpoznávania únavy vodiča, asistent sledovania jazdného pruhu a mnoho ďalších, ktoré vám pomáhajú udržať si kontrolu nad vozidlom a minimalizovať riziko nehôd.

Krátkodobý prenájom vám poskytuje flexibilitu a možnosť využiť vozidlo na krátkodobé obdobie bez nutnosti dlhodobého záväzku a to už 50€ na deň. Operatívny lízing je vhodný pre tých, ktorí preferujú dlhodobý prenájom vozidla so všetkými službami a starostlivosťou zahrnutou v jednej mesačnej platbe už od 460€ za mesiac. Dlhodobý prenájom zahŕňa v mesačnom poplatku od 582€ aj prípadné doplnkové služby a tiež ponúka viac flexibilnosti, pričom môžete vybrať kratšie obdobia, ako napríklad mesiace alebo rok.

Bez ohľadu na vaše potreby a preferencie je Škoda Superb skvelou voľbou, ktorá vám poskytne príjemný a bezpečný zážitok z jazdy. Pri výbere Škody Superb na krátkodobý, dlhodobý prenájom alebo operatívny lízing získate nielen výhodu výborne vybaveného vozidla, ale aj kompletnú starostlivosť a podporu od nášho tímu. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli informácie, poradenstvo a riešenia, ktoré zodpovedajú vašim individuálnym požiadavkám.

16.pngNech už potrebujete vozidlo na služobné cesty, rodinné výlety alebo jednoducho na pohodlnú každodennú jazdu, Škoda Superb je vynikajúcou voľbou, ktorá vás nesklame.

 

 

 

 

 

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: