Hľadaj vozidlá

RENAULT MASTER VO VERZII L3H2: VÝKONNOSŤ, SPOĽAHLIVOSŤ A FLEXIBILITA PRE VAŠE PODNIKANIE

Preprava nákladu môže byť bezpečná a efektívna ako nikdy predtým

Master_1-605x360.jpg

Vitajte vo svete Renault Master L3H2 – svete skutočného výkonu a spoľahlivosti vo Vašom podnikaní. S Autopožičovňou Avis Slovensko môžete teraz využiť všetky výhody tohto skvelého vozidla a zabezpečiť si jeho prenájom už od 39€ na deň (s limitom 200km  / deň) a to bez akejkoľvek viazanosti.

Ak potrebujete vozidlo na dlhšie obdobie, Renault Master L3H2 Extra je pre vás dostupný už od 332€ na mesiac alebo na operatívny lízing od 337€ mesačne. A to nie je všetko - tieto autá sú momentálne skladom, čo znamená, že môžete začať využívať ich výkonnosť a funkčnosť ihneď.

 

masterint_b7bcfa8197.jpg

Renault Master je špičkové dodávkové vozidlo, ktoré je pripravené splniť všetky vaše obchodné potreby. S jeho veľkým a praktickým nákladným priestorom, ktorý ponúka objem až 13 m3, môžete prepravovať tovar s ľahkosťou a efektivitou. Bez ohľadu na to, či potrebujete vozidlo pre logistiku, stavebné práce alebo iné profesionálne účely, Renault Master vám poskytne dostatočný priestor a kapacitu pre všetko, čo potrebujete. Ich vysoká nosnosť vám umožňuje efektívne využívať každý centimeter dostupného priestoru.

Okrem svojej veľkorysej prepravnej kapacity, Renault Master je tiež vybavený modernými technológiami a vylepšeniami, ktoré zlepšujú vašu jazdu a zabezpečujú maximálny komfort. Vodiči ocenia ergonomické ovládacie prvky, ktoré uľahčujú ovládanie vozidla, a moderné bezpečnostné funkcie, ktoré zvyšujú bezpečnosť cestnej premávky. Od pokročilého informačno-zábavného systému a navigácie až po asistenčné systémy, ako je asistent udržiavania jazdného pruhu až po systém monitorovania mŕtveho uhla.

master_png_interior.png

Vozidlo je navrhnuté s cieľom spĺňať potreby profesionálov a ponúka kompletnú výbavu a funkcie skutočnej mobilnej kancelárie ako zásuvka Easy Life, indukčná nabíjačka telefónu, multimediálna obrazovka, držiak na tablet a podobne. Urobte z modelu Master svojho spoločníka na každý deň.

Renault Master vám tiež umožňuje šetriť energiu a čas. Poskytuje totiž ľahký prístup do nakladacieho priestoru a výbavu, ktorá slúži na zlepšenie vašich pracovných podmienok, ktoré sú veľkou výhodou - pomocné rukoväti v nákladovom priestore, LED osvetlenie, upevňovacie kruhy a jeden z najnižších nakladacích prahov na trhu.

Renault Master sú skutočnými pracovnými vozidlami, ktoré vám poskytujú výnimočnú výkonnosť, spoľahlivosť a flexibilitu pre vaše podnikanie. V AVIS Slovensko ich nájdete vo variáciách motorizácií 2,3 dCi pre ešte viac potešenia z jazdy, lepší výkon a úsporu paliva. S týmito vozidlami od Renault získavate spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže zvládnuť všetky vaše náročné pracovné úlohy.

master_981bf4041e.jpg

S dostupnosťou týchto vozidiel priamo zo skladu vám tiež zaručujeme rýchlosť a flexibilitu. Nemusíte čakať na dodanie vozidla, pretože sú pripravené na okamžité využitie. To znamená, že môžete začať využívať ich výkonnosť a spoľahlivosť prakticky ihneď.

Nezmeškajte príležitosť využiť všetky tieto výhody a vlastnosti vozidiel Renault Master od Autopožičovne Avis Slovensko.

 

 

 

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: