Hľadaj vozidlá

Prichádza najväčšia dodávka

ivecoclanok.JPG

Keďže dopyt po rozšírení našej ponuky úžitkových vozidiel o vozidlá väčšie ako boli doteraz ponúkané stále silnel, museli sme zareagovať. A ak ste aj vy patrili medzi tých klientov, ktorých sme veľkosťou našich vozidiel neuspokojili, máme pre vás dobré správy. Do flotily AVIS Van Renatal sme zaradili doteraz najväčšiu dodávku - Iveco Daily 35S16.    

Vrchol flotily čo do veľkosti sa tým posúva na úroveň L4H3. Pre klientov to znamená, že môžu využiť úložný priestor vozidla s dĺžkou 4730mm a výškou 1900mm. Vo výsledku dáva objem priestoru využiteľného na prepravu spolu až 16m3.

Práve obrovský objem je dôvodom, prečo patrí Iveco Daliy k najobľúbenejším dodávkam na našom trhu. Na jeho vedenie pri tom stačí vodičské oprávnenie typu "B".

U nás sa môžete tešiť na verziu s motorom 2,3L LD s výkonom 156 koní a manuálnou 6-stupňovou prevodovkou s tempomatom.

Určite vás zaujíma aj cena. Tá v AVIS Van Rental začína na 51€ bez DPH za deň s limitom 200km.

Ponuka prenájmu týchto vozidiel je limitovaná ich počtom, preto neváhajte a objednajte si jedno z nich už dnes. Určite vás svojou veľkosťou nesklame.

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: