Hľadaj vozidlá

POŽIČANIE AUTA V BRATISLAVE A HURÁ NA DOVOLENKU!!!

Požičajte si auto na dovolenku a ušetrite peniaze

auto_dovolenka-605x360.jpg

Letná dovolenková sezóna je v plnom prúde a tisíce Slovákov si užíva pobyt pri mori alebo v krásnych zákutiach slovenskej prírody.

Ak patríte k tým, ktorí ešte len plánujú dovolenku a zamýšľate sa, či ísť lietadlom, hromadnou dopravou (vlakom, autobusom) alebo autom, pripravili sme pre Vás krátky článok, prečo je najpopulárnejšou voľbou pre letnú sezónu 2021 práve doprava na dovolenku autom.

Vedeli ste, že ísť na dovolenku na požičanom aute má viacero výhod?

dovolenka_1.png

1. FLEXIBILITA

Dovolenka autom je stále pre mnohých z nás tou najkomfortnejšiu voľbou. Váš časový itinerár máte vo svojich rukách a odchod a príchod si prispôsobíte tak, ako to v danej chvíli potrebujete.

Navyše máte možnosť objavovať dovolenkovú destináciu, ako keby ste tam boli Vy doma a preskúmať aj širšie okolie.

 

dovolenka_3.png

2. CENA

Štandardne sa bežným osobným autom odvezú komfortne 4 cestujúci, v prípade viacmiestnych vozidiel, kľudne až 9 ľudí vrátane šoféra.

Ak náklad na PHM, požičanie auta (ak nechcete ísť na vlastnom) a mýto alebo diaľničné známky rozrátate na počet cestujúcich zistíte, že táto forma dopravy je skutočne jednou z najlacnejších.

 

3. SPOĽAHLIVOSŤ NOVÉHO A DOBRE VYBAVENÉHO AUTA

dovolenka_2.png

Počas dovolenky chcete relaxovať a nie riešiť potenciálne technické problémy s autom, ak teda Vaše auto má už nejaký ten svoj vek.

Cesta na dovolenku autom nie je krátka a zväčša, ak cestujete do cudziny, nepoznáte dané okolie, kde by ste prípadne problémy vedeli efektívne vyriešiť.

Čo môže byť problém jednak s ohľadom na stresujúcu situáciu ale i Váš čas a peniaze.

Preto prenájom vozidla, kedy všetky tieto problémy prehodíte na autopožičovňu môže byť Vašim preventívnym vykúpením z takejto zapeklitej situácie.

Zároveň akékoľvek technické problémy pri mladých vozidlách autopožičovne sú menej pravdepodobné.

ASISTENCIA NA CESTE

S nami v tom nie ste sami. Ak sa Vám prenajaté auto náhodou pokazí, alebo si len s niečím nebudete vedieť rady, prípadne budete účastníkom dopravnej nehody, AVIS starostlivosť je na nezaplatenie. Vaše starosti riešime za Vás. Čo vieme vybaviť v našom mene, vybavíme my, inak Vás presne nainštruujeme. Vďaka silnej sieti našej medzinárodnej značky AVIS nie ste sám nikde na svete, v žiadnej dovolenkovej destinácii.

Ak Vás naše dôvody presvedčili na cestu autom, možno aj tým prenajatým, zostáva Vám už si len vybrať autopožičovňu, Vášho spoľahlivého partnera na ceste za relaxom.

Radi by sme zosumarizovali, prečo práve my v AVIS urobíme pre Vás maximum:

  • Dôveryhodný a spoľahlivý medzinárodný partner pre mobilitu
  • 25 ročné skúsenosti na Slovensku a 75 ročné skúsenosti vo svete
  • 5* starostlivosť
  • Mladé vozidlá s priemerným vekom 6 mesiacov
  • Bohato vybavené vozidlá, vrátane bezpečnostných systémov a mediálneho infotainmantu
  • Celoeurópska sieť AVIS a asistenčná služba

Pozrite si aktuálne ponuky a získajte viac alebo ušetrite.

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: