Hľadaj vozidlá

POĎAKOVANIE NAŠIM VERNÝM ZÁKAZNÍKOM

POĎAKOVANIE NAŠIM VERNÝM ZÁKAZNÍKOM

recenzie-605x360.png

V mene celej spoločnosti AVIS, by sme sa chceli odvďačiť všetkým našim verným zákazníkom.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a využívanie našich služieb. Veríme, že vaša lojálnosť je známkou kvality našich služieb. Ďakujeme, že prispievate k nášmu úspechu a pomáhate nám formovať a budovať silnú značku.

Keďže je našim cieľom neustále rásť a rozširovať našu klientelu, boli by sme veľmi radi keby ste nám pomohli ukázať širšiemu publiku, že AVIS je kvalitná značka, ktorej záleží na jej zákazníkoch. Pomôcť nám môžete zanechaním recenzie s vašou skúsenosťou s našimi službami. Urobiť tak môžete tu :

https://goo.gl/maps/J8WgNRkDbRfPZChF9

Ako darček za všetku vašu pomoc, podporu a dôveru, sme si pre vás pripravili osviežujúci darček. Po preukázaní napísania recenzie, získate pri návšteve ktorejkoľvek pobočky AVIS Slovensko v Bratislave, odmenu zdarma vo forme energetických drinkov od spoločnosti REDBULL. Takto jednoducho môžete získať osvieženie, ktoré vám dá krídla.

Vážime si, že ste našimi zákazníkmi a ešte raz ďakujeme!

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: