Hľadaj vozidlá

Opatrenia sa uvoľňujú a naše dodávky sú tu pre váš biznis

Muž v prenajatej dodávke s rúškom na tvári

Mnohé spoločnosti sa pod tlakom dlhotrvajúcich opatrení a lockdownov dostali do stavu, kedy bolo potrebné optimalizovať náklady. Nejedna spoločnosť zúžila svoj vozový park a predaju, či odstúpeniu od lízingov sa nevyhli ani dodávky.

S uvoľnením dlhotrvajúcich opatrení a zlepšením pandemickej situácie prichádzajú nové obchodné príležitosti a preto je načase sa zamyslieť nad tým, akým spôsobom nahradiť výpadky vo vozových parkoch.

Zároveň však stojíme na prahu tretej vlny pandémie ktorá na jeseň opäť udrie v plnej sile a preto je na stole otázka ako vozidlá využívať bez zložitého schvaľovania a dlhej viazanosti, ktorá bude opäť čoskoro predstavovať riziko. 

Je kúpa dodávky naozaj výhodná?

Úžitkové vozidlo dostupné na prenájomSpôsobov ako zadovážiť úžitkové vozidlo je na výber hneď niekoľko. Kúpa vozidla, je stále častou voľbou podnikateľov, ktorí pod ilúziou kontroly nad majetkom vkladajú do obstarania vozidla obrovské vstupné investície rádovo v desiatkach tisícoch eur, často krát spojené s obtiažnym získavaním financovania. Okrem toho je držba vozidla vo vlastnom majetku nevýhodná aj z dôvodu postupne sa znižujúcej hodnoty vozidla, pričom náklady na jeho prevádzku budú stále rásť. Netreba zabúdať aj na to, že v aktuálnej pandemickej situácii sa skladové zásoby predajcov minuli a na vozidlá objednané do výroby sa čaká niekoľko mesiacov.

Prečo by ste mali uvažovať o prenájme úžitkového vozidla?

Výhody prenájmu sú jednoznačné. Vďaka najväčšej flotile úžitkových vozidiel na Slovensku máte v  AVIS Van Rental záruku okamžitej dostupnosti vozidiel. Vyhnete sa tak mesiacom čakania, kedy musíte prepravu tovaru aj tak riešiť alternatívnym spôsobom. Kompletnú ponuku modelov nájdete v sekcii vozový park. Ak vozidlo nevlastníte ste oslobodení od množstva administratívy a nákladov spojených s prihlásením, odhlásením z evidencie, poistením, garančných servisov, v prípade staršieho vozidla aj s technickými a emisnými kontrolami, alebo nákladmi spojenými so sezónnym prezúvaním vozidla.

Úžitkové vozidlo dostupné na prenájom v BratislavePrenájmom prostredníctvom AVIS Van Rental získavate spoľahlivého partnera, pričom cena prenájmu v sebe zahŕňa všetky vyššie spomenuté náklady a využívanie dodávky sa tak stáva oveľa dostupnejším. V cene prenájmu je zároveň zahrnuté PZP, havaríjne poistenie, poistenie proti krádeži, diaľničné poplatky v rámci územia SR, sezónne prezutie, ale aj 24-hodinová asistencia v rámci celej EÚ. Hlavnými výhodami prenájmu vozidla sú:

  • Okamžitá dostupnosť
  • Nízka záloha
  • Možnosť operatívne upravovať dĺžku prenájmu podľa potreby
  • Možnosť zvoliť si cenovo výhodnejší variant nájazdu km podľa vašej aktuálnej potreby a optimalizovať tak náklady na prenájom

Bonus v podobe mesačného prenájmu

Mesačný prenájom úžitkového vozidla v BratislaveMesačný prenájom vám ponúka maximálnu možnú mieru flexibility s možnosťou operatívneho predĺženia. Na výber máte z dvoch limitov nájazdu a to 3 000 a 5 000 kilometrov.

Mesačný prenájom vám zabezpečí istotu dostupnosti vozidla aj v horizonte niekoľkých mesiacov bez toho, aby ste sa museli viazať na dlhšie obdobie. Získavate tak komplexný balík služieb zhrnutý do jednej splátky, čo vnáša prehľad do nákladov za vedenie vozového parku vašej spoločnosti. O aktuálnych zvýhodnených ponukách sa dozviete TU.

POZRIEŤ PONUKU

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: