Hľadaj vozidlá

MERCEDES-BENZ CITAN TOURER: VÝNIMOČNÁ POHODLNOSŤ A ŠTÝL PRE VAŠE CESTOVANIE

Kompaktné viacúčelové vozidlo s veľkým priestorom pre cestujúcich, ktoré jazdí agilne a komfortne a dobre zvláda aj stiesnené pomery v premávke.

Mercedes-Benz-Citan-Tourer-110-thumb-3-605x360.jpg

Citan Tourer je 5 miestne osobné viacúčelové praktické univerzálne vozidlo. Vozidlo je navrhnuté s dôrazom na detaily a kvalitu, čo sa prejavuje v jeho elegantnom dizajne a luxusnom interiéri. Kvalitu typickú pre značku môžete vidieť a cítiť. Jeho štýlový vzhľad a precízne spracovanie vytvárajú dojem prestížneho vozidla, ktoré vám dodá istotu a sebavedomie na cestách. Jeho charakteristický dizajn exteriéru vyčnieva z davu.

 

 

1631186284000.jpg

Zvonka kompaktný, zvnútra priestranný. Vaši cestujúci sa budú v novom vozidle Citan Tourer už od začiatku cítiť príjemne: Nastupovanie prebieha pohodlne cez dvojo sériových posuvných dverí, ktorých výklopné okná zabezpečujú dobré vetranie. Všetky sedadlá sú potiahnuté odolnou látkou. Operadlá možno v prípade potreby sklopiť, vďaka čomu vznikne rovné dno ložného priestoru. Ak by to nestačilo, tak prepravnú kapacitu môžete ešte rozšíriť pomocou voliteľného strešného nosiča batožiny s integrovaným základným nosníkom.

Po nastúpení vás privíta štýlovo stvárnený interiér vozidla. Vnútorný priestor Citan Tourer je dobre navrhnutý a flexibilný, čo vám umožňuje prispôsobiť ho podľa vašich potrieb. S možnosťou sedenia pre viac pasažierov alebo rozšíriteľného nákladného priestoru, Citan Tourer vám umožňuje efektívne využívať každý centimeter. Komfortné sedadlá, kvalitné materiály a moderné technológie prispievajú k príjemnej atmosfére v interiéri.

Uľahčuje vašu každodennú prácu. Vo vnútri vás očakávajú príjemné sedadlá, jednoduché ovládanie a množstvo dobre dostupných odkladacích priestorov, napríklad na prístrojovej doske. Vo vozidle Citan Tourer ste vy a vaši spolujazdci na cestách v bezpečí. Súčasťou sériovej výbavy je rozsiahla ochrana cestujúcich so 7 airbagmi a 5 asistenčnými systémami. Cúvacia kamera môže byť užitočná pri častom parkovaní a manévrovaní v úzkych centrách miest.

mercedes-benz-citan-tourer.jpg

Vďaka svojej kompaktnosti je Citan Tourer ideálnym spoločníkom pre mestské prostredie. Jeho obratnosť a malé rozmerové rozmery umožňujú ľahkú navigáciu v rušných uliciach a parkovanie aj na miestach s obmedzeným priestorom. Bez ohľadu na to, či cestujete po meste alebo na dlhšie vzdialenosti, Citan Tourer vám poskytuje komfortnú jazdu a pohodlie.

Chceli by ste vaše pracovné dni stráviť tak produktívne a bez stresu, ako to je možné, a zároveň zostať k dispozícii aj na cestách? Modulárne na seba nadväzujúce výbavy infotainment v novom vozidle Citan vás pritom podporia presne tými funkciami, ktoré sú pre vás dôležité.

citan5miestny1.jpg

S Avis Slovensko môžete získať Mercedes-Benz Citan Tourer prostredníctvom dlhodobého prenájmu za atraktívnu cenu už od 352€ na mesiac alebo krátkodobého prenájmu už od 43€ na deň a to bez akejkoľvek viazanosti.
 

Nezmeškajte príležitosť zažiť výnimočnosť a štýl Mercedes-Benz Citan Tourer od autopožičovne Avis Slovensko.

 

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: