Hľadaj vozidlá

KIA SPORTAGE: VÝNIMOČNÝ INTERIÉR, ŠTÝLOVÝ EXTERIÉR A SKVELÉ VLASTNOSTI

Ak hľadáte spoľahlivé a moderné auto, Kia Sportage je pre vás tou správnou voľbou.

sportage-1920x1080px-605x360.jpg

Exteriér Kia Sportage je vytvorený s dôrazom na detaily a moderný dizajn. Svojou elegantnou líniou a dynamickým vzhľadom okamžite pritiahne pozornosť. Charakteristická maska chladiča a svetlomety s LED technológiou dodávajú vozidlu štýlový a sofistikovaný vzhľad. Sportage je skrátka vozidlo, ktoré vás bude sprevádzať s eleganciou a sebavedomím.

No nie je to iba vzhľad, čo robí z Kia Sportage také výnimočné vozidlo. Ponúka tiež vynikajúce vlastnosti a technológie, ktoré zabezpečujú pohodlnú a bezpečnú jazdu. Sportage je vybavený pokročilými asistenčnými systémami, ako je adaptívny tempomat, asistent udržiavania jazdného pruhu a systém monitorovania mŕtveho uhla. Prekážku v mŕtvom uhle signalizuje na spätnom zrkadle, číta dopravné značky, ktoré aj zobrazuje na prístrojovom displeji. Zaujímavosťou je, že po aktivovaní smerovky, kamera premieta dianie na vozovke na danej strane na prístrojovej obrazovke. Tieto funkcie vám pomôžu udržať si bezpečnú vzdialenosť od predchádzajúcich vozidiel a zvýšia vašu pozornosť na ceste.

18022-2023-sportage-x-pro-163535822.jpg

Ak hľadáte najlepší autointeriér, Kia Sportage je pre vás tou správnou voľbou. Podľa odborníkov si toto vozidlo zaslúžilo ocenenie Wards 10 Best Interiors & UX, ktoré sa venuje kvalite a ergonómii interiérov. Interiér Kia Sportage je priestranný, pohodlný a plný vysoko kvalitných materiálov. Prepracovaný model Kia Sportage pre rok 2023 bol ocenený za svoj pohodlný a luxusný interiér, jednoduché ovládacie prvky a stredový displej, ktorý je ľahko použiteľný. Atmosféru v kabíne dopĺňa ambientné LED podsvietenie aj otváracia panoramatická strecha s motorizovanou záclonkou.

Interiér Kia Sportage 2023 s novou filozofiou dizajnu "Opposites United" sa inšpiroval špičkovými vonkajšími produktmi, nábytkom a modernou architektúrou. Dvojitý panoramatický zakrivený displej integruje prístrojovú dosku a stredový displej, čo prispieva k luxusnému a premyslenému dizajnu. Kabína bola navrhnutá tak, aby spájala prelomovú technológiu s luxusnými prvkami, prémiovými materiálmi a moderným štýlom.

Kia-Sportage-3-1536x864.jpg

Nájdete tu aj 360° kamerový systém a inteligentný parkovací systém s možnosťou diaľkového ovládania kľúčom. To je zaujímavá funkcia, ak vám na stiesnenom parkovisku niekto zaparkuje natesno pri aute, jednoducho si ho na diaľku viete vysunúť a pohodlne nastúpiť.

Nemusíte sa obávať ani o úložný priestor. Sportage ponúka dostatok miesta na uloženie vašich vecí, vrátane pohodlného batožinového priestoru so širokým otvorom. Je ideálny pre rodinné výlety alebo nákupy.

Kia Sportage nie je len štýlovým a pohodlným vozidlom, ale tiež ponúka výnimočné jazdné vlastnosti. Jeho dynamický a plynulý výkon vám poskytne príjemnú a bezproblémovú jazdu, či už sa vydáte na cestu mesto alebo na diaľnicu.

7281270_1200x.jpg

Hybridná verzia Kia Sportage kombinuje spaľovací motor a elektromotor, čo zabezpečuje nižšiu spotrebu paliva a redukciu emisií CO2. Výsledkom je nielen ekologickejšia jazda, ale aj úspora nákladov na palivo. Hybridný pohon v Kia Sportage ponúka tiež pružný výkon a okamžitú reakciu na akceleráciu. Elektromotor poskytuje dodatočný krútiaci moment, čo zlepšuje dynamiku a zrýchlenie vozidla. Zároveň je hybridná verzia tichšia a ponúka plynulý prechod medzi režimom elektrického a spaľovacieho pohonu.

Jazda s hybridnou Kia Sportage je jednoduchá a pohodlná vďaka pokročilým technológiám. Napríklad, systém rekuperácie energie umožňuje dobíjanie batérie počas brzdenia a spomaľovaní vozidla, čím sa zvyšuje efektivita pohonu. Taktiež sa môžete spoľahnúť na inteligentné riadenie spotreby energie, ktoré optimalizuje využitie pohonu podľa aktuálnych podmienok na ceste.

Vďaka hybridnému pohonu môžete zažiť výnimočné jazdné vlastnosti Kia Sportage a súčasne prispievať k ochrane životného prostredia. V Autopožičovni Avis Slovensko si môžete túto hybridnú krásu prenajať za výhodnú cenu. Hybridná Kia Sportage je momentálne dostupná v rámci operatívneho lízingu od 440€ mesačne, na dlhodobý prenájom za 512€ mesačne a pre krátkodobý prenájom už od 50€ na deň.

Operatívny lízing

Dlhodobý prenájom

Krátkodobý prenájom

Užite si výnimočný interiér, štýlový exteriér a skvelé vlastnosti vozidla Kia Sportage pre vaše cestovanie. Pre viac informácií a rezerváciu kontaktujte Autopožičovňu Avis Slovensko ešte dnes a prenajmite si svoje vozidlo, ktoré vám prinesie komfort, výkon a štýl na každom kilometri. Volajte na telefónne číslo +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk.

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: