Dátum vyzdvihnutia
11 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
11 00 zmeniť výberom

Luxusné a športové automobily. Prenajmite si to najlepšie čo svet automobilov ponúka.

Poskytujeme kvalitný výber toho najlepšieho, exkluzívne značky luxusných a športových automobilov. Takmer všetky vozidlá sú vybavené satelitným navigačným systémom GPS a platnou diaľničnou známkou pre SR.

AVIS Prestige ponúka flexibilný spôsob zabezpečenia all-inclusive prenájmu exkluzívnych automobilov a pôžitok z pohodlnej jazdy. Sme slovenská spoločnosť so slovenským zastúpením, ktorej tím ľudí tvoria špecialisti na prenájom luxusných vozidiel na celom území SR a EÚ. Ponúkame jedinečné riadenie za prijateľné ceny.

Okrem iného ponúkame aj výnimočnú letiskovú službu, ktorá vás odbremení od zbytočných starostí a dlhého čakania na taxíky. Z lietadla môžete pokojne vyjsť s istotou, že vaše auto bude pred príletom pristavené a prichystané. Služba ideálna pre obchodné stretnutia, keď vás tlačí čas.

Svojim zákazníkom vždy podávame prvotriedne služby a jedinečný individuálny prístup za každých okolností. Flotilu áut Avis Prestige tvoria exkluzívne vozidlá prenajímateľné priamo na území SR pre každú príležitosť. Sme nesmierne hrdí, že vám dnes vieme poskytnúť výber celosvetovo obľúbených značiek luxusných a športových automobilov ako: Audi, BMW, Mercedes–Benz, Porsche. U nás nájdete to správne vozidlo, ktoré zaručene splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Kontakt

e-mail: info@avisprestige.sk

Tel. č.: +421 910 777 700

Tel. č.: +421 904 332 200 

Tel. č.: +421 904 332 280

AVIS Prestige