AVIS RENT&BUY

Dátum vyzdvihnutia
08 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
08 00 zmeniť výberom

AVIS RENT&BUY

Predstavujeme Vám nový produkt z našej dielne - AVIS Rent&Buy. Ide o unikátny produkt, s ktorým sa pravdepodobne na Slovensku len tak jednoducho nestretnete. Ide o kombináciu prenájmu vozidla Renault Master alebo jeho chladiarenskej výbavy na dobu určitú, o ktorého vlastnostiach a prvkoch výbavy sa dočítate nižšie, a jeho následnej kúpy.

Využívate tak kúpnu silu a vyjednávaciu pozíciu značky AVIS, ktorá sa odrazí do následnej predajnej ceny vozidla. Renault Master pritom nie je v hocijakej výbave, ale obsahuje naozaj všetko, čo od úžitkového vozidla požadujete a očakávate.

Vy si vyberiete len nájazd kilometrov, vozidlo začnete prenajímať ihneď a bez starosti a po dobe prenájmu vozidlo odkúpite za vopred dohodnutú cenu. My sa postaráme o prihlásenie vozidla, registračné poplatky, garančné kontroly, poistenie a všetko čo je potrebné pre bezstarostné využívanie nového vozidla. V prípade, že na konci prenájmu nemáte dostatok finančných prostriedkov na odkúpenie vozidla, poskytneme Vám aj financovanie s opäť vopred dohodnutou splátkou a zostatkovou hodnotou vozidla.

PLATNOSŤ PONUKY SKONČILA

Renault Master novej generácie v najvyššej výbave Cool, ktorý skrýva pod kapotou 135 koní, môžete mať za fantastických podmienok na 12 mesiacov s našim programom AVIS RENT&BUY. Vynovený a voňavý interér a elegantný exteriér, ktorým nechýbajú prvky ako napríklad paket komfort plus, ktorý obsahuje zadné parkovacie senzory a parkovaciu kameru, navigačný systém, tempomat, bluetooth, otváranie zadných dverí až do 270°, 105L palivová nádrž a spevnená podlaha v nakladacom priestore.

Objem nakladacieho priestoru je 13 m kubických, nosnosť zvýšená až na 1 434 kg, takže do vozidla bez akýchkoľvek problémov naložíte 5 europaliet. Vozidlo so 6 stupňovou manuálnou prevodovkou poháňa nový 2,3 litrový naftový motor dCi s výkonom 99 kW a krútiacim momentom 360 Nm. Kombinovaná spotreba by pritom nemala presiahnuť 7,5 litra na 100 kilometrov.

Jeho chladiarenská prestavba je vybavená chladiarenskou jednotkou Zanotti Hubard Zero, ktorá dokáže chladiť do 0°C, ale aj vyhrievať na teplotu 30°C. V prípade potreby je možné vozidlo aj napájať z 230V siete pomocou priloženej prípojky. Preprava svadobných zákuskov či torty bude teraz omnoho jednoduchšia.

Otvorené chladiarenské úžitkové vozidlo na prenájom s logom AVIS

Renault Master:

·        Výbava Cool

·        Motor 2,3 dCi

·        Diesel

·        99 kW

·        135 HP

·        Prevodovka manuálna 6-st

·        Emisie CO2 183 g/km

·        Spotreba 7,5l / 100km

Rozmery nakladacieho priestoru:

·        Dĺžka: 3 733 mm

·        Šírka: 1 765 mm

·        Výška: 1 894 mm

Prvky výbavy:

·        Predné a zadné parkovacie senzory

·        Paket komfort plus

·        Parkovacia kamera

·        Otváranie zadných dveri do 270°

·        105L palivová nádrž

·        Automatická jednozónová klimatizácia

·        Spevnená podlaha v nakladacom priestore

·        Navigačný systém

·        Tempomat

·        Bluetooth

·        Multimediálny 7" dotykový displej

·        LED denné svietenie

V mesačnom nájomnom je zahrnuté:

·        Predplatený ročný nájazd km

·        Prihlásenie vozidla

·        Zákonné (PZP) poistenie

·        Havarijné poistenie KASKO

·        Pneumanagement (sezónne prezutie + prezutie a uskladnenie pneu) 

·        Ročná diaľničná známka platná pre SR 

·        Cestná daň 

·        Registračný poplatok 

·        Asistenčná služba

·        Odhlásenie vozidla

·        Servisná garančná prehliadka

·        Technická podpora

Biela dodávka Renault Master na prenájom pri sklade, svetlo
Interiér dodávky Renault Master s pohľadom na čelné sklo


V prílohe môžete nájsť jednoduché výpočty a porovnanie nákladov v prípade prenájmu a kúpy cez spoločnosť AVIS a cenníkovej ceny oboch vozidiel. V prípade záujmu o financovanie vozidla v sekcii predaj nájdete ilustračné výpočty mesačnej splátky finančného leasingu v prípade 10% a 30% akontácie. Financovanie vozidla je naozaj ilustračné a podlieha individuálnemu schváleniu každého subjektu treťou stranou. Nie je povinne naviazané na predaj.

Kompletnú ponuku prenájmu a odkúpenia, resp. financovania vozidla si môžete stiahnuť tu: AVIS_Rent&Buy


V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom ponuky či dostupnosti vozidiel nás neváhajte kontaktovať na adrese info@avis.sk alebo telefónnom čísle 0900 200 200 (linka je spoplatnená sumou 0,60€/min.). V pracovných časoch nás zastihnete aj na chate na každom našom webe.

Tešíme sa na vás!