AVIS RENT&BUY

Najväčšia požičovňa áut v Bratislave

Dátum vyzdvihnutia
15 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
15 00 zmeniť výberom

Unikátny produkt prenájmu vozidla na dobu určitú a jeho následnej kúpy dostupný na slovenskom trhu.

Predstavujeme Vám nový produkt z dielne AVIS - Rent&Buy. Ide o unikátny produkt, s ktorým sa pravdepodobne na Slovensku len tak jednoducho nestretnete. Ide o kombináciu prenájmu vozidla na dobu určitú a jeho následnej kúpy. Všetko za vopred stanovených podmienok. O ktorých sa dočítate nižšie.

Využívate tak kúpnu silu a vyjednávaciu pozíciu značky AVIS, ktorá sa odrazí do následnej predajnej ceny vozidla. Vybrať si môžete ktorékoľvek vozidlo z ponuky AVIS MaxiRent – www.avismaxirent.sk, a jednoducho nám poslať správu na info@avis.sk, prípadne office@avismaxirent.sk so žiadosťou o prípravu produktu AVIS Rent&Buy, ktoré vozidlo Vás zaujalo a aký limit kilometrov budete požadovať. Ak nám zanecháte telefonický kontakt, naše obchodné oddelenie sa Vám do 2 pracovných dní ozve, aby s Vami mohlo prediskutovať detaily Vašej ponuky.

Prečo je to výhodné pre Vás? Ťažíte z nákupu vozidla cez spoločnosť AVIS, čím aplikujete zľavu, ktorú využívame pre nákupe, do následného predaja vozidla na Vás ako koncového klienta.

Vy si vyberiete len nájazd kilometrov, vozidlo začnete prenajímať ihneď a bez starosti a po dobe prenájmu vozidlo odkúpite za vopred dohodnutú cenu. My sa postaráme o prihlásenie vozidla, registračné poplatky, garančné kontroly, poistenie a všetko čo je potrebné pre bezstarostné využívanie nového vozidla. V prípade, že na konci prenájmu nemáte dostatok finančných prostriedkov na odkúpenie vozidla, poskytneme Vám aj financovanie s opäť vopred dohodnutou splátkou a zostatkovou hodnotou vozidla.

Nižšie si môžete pozrieť jednoduché výpočty a porovnanie nákladov v prípade prenájmu a kúpy cez spoločnosť AVIS a cenníkovej ceny oboch vozidiel. V prípade záujmu o financovanie vozidla nás vopred neváhajte kontaktovať a my Vám radi pripravíme cenovú ponuku. Nie je však povinne naviazané predaj.Prepočet sme pripravili na exkluzívne vozidlo VOLVO XC60 s motorizáciou 2,0 B4 Mild-hybrid 4x4 a vo výbave PLUS DARK.

Viac informácií o samotnom vozidle si môžete prečítať napríklad aj tu:

VOLVO XC60
Pripájame aj PDF.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom ponuky či dostupnosti vozidiel nás neváhajte kontaktovať na adrese info@avis.sk, office@avismaxirent.sk alebo telefónnych číslach 0900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH) či 02 2030 0066. V pracovných časoch nás zastihnete aj na chate na každom našom webe.

Tešíme sa na vás!

\