Hľadaj vozidlá

PREČO JE AVIS VOĽBA ČÍSLO JEDEN PRE VAŠU FIRMU?

Zvoľte si stabilného partnera, ktorý posunie vaše podnikanie

V dnešnom dynamickom podnikateľskom svete je dôležité mať spoľahlivého partnera, ktorý vám poskytne rýchle a flexibilné riešenia. Autopožičovňa AVIS je partnerom, ktorý vám ponúka široké spektrum výhod prenájmu áut, aby ste mohli podnikať bez starostí. Prečo je autopožičovňa AVIS ideálnym partnerom pre vašu firmu?

AVIS poskytuje široké spektrum služieb s možnosťou prenájmu vozidiel od jedného dňa, až po niekoľko rokov. Nezáleží na tom, či využívate prenájom na pravidelné služobné cesty, alebo potrebujete preklenúť dlhú dodaciu lehotu nového vozidla, či hľadáte niektorý z produktov dlhodobého prenájmu. Vaše potreby prekonzultujeme, odborne vám poradíme a podmienky prispôsobíme vaším potrebám. Naši klienti si môžu vybrať z najväčšej flotily vozidiel na Slovensku, ktorá pozostáva z osobných, aj úžitkových vozidiel. Máte tak istotu, že v AVIS vždy vozidlo dostanete.

Aké sú hlavné výhody spolupráce s AVIS?

 • VYTVÁRAJTE SI REZERVÁCIE ONLINE A ZÍSKAJTE VÄČŠIU FLEXIBILITU
 • ŠETRÍME VÁŠ ČAS POMOCOU DIGITALIZÁCIE
 • VŽDY PRIPRAVENÉ NOVÉ VOZIDLÁ
 • EXPRESNÉ PREVZATIE VOZIDLA DO 60 MINÚT
 • VEĽKOSŤ VOZOVÉHO PARKU JE DÔLEŽITÁ
 • AVIS DÁVA GARANCIU REZERVÁCIE
 • ASISTENCIA 24/7
 • VÝHODY ZMLUVNÉHO VZŤAHU

 

VYTVÁRAJTE SI REZERVÁCIE ONLINE A ZÍSKAJTE VÄČŠIU FLEXIBILITU

AVIS_partner_pre_podnikanie_TNJPG_2.jpg

V dnešnej dobe je čas vzácny, a preto je dôležité, aby ste mali možnosť si rýchlo a jednoducho prenajať vozidlo, kedykoľvek ho potrebujete. Autopožičovňa AVIS vám poskytuje online platformu, cez ktorú si môžete rezervovať vozidlo za pár minút s okamžitým záväzným potvrdením kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete. Jednoducho si vyberte automobil z bohatej ponuky, zvoľte miesto a čas prevzatia a vrátenia auta a hotovo! To vám ušetrí cenný čas, ktorý môžete investovať do vášho podnikania.

ŠETRÍME VÁŠ ČAS POMOCOU DIGITALIZÁCIE

Pretože si vážime váš čas, neustále pracujeme na tom, aby sme zjednodušili administratívu a skrátili tak čas potrebný pre odovzdanie a prevzatie vozidiel. Všetko u nás vybavíte digitálne od rezervácie, až po podpis nájomnej zmluvy, jednoducho a rýchlo. Každý dokument vrátane fotodokumentácie vozidla dostanete obratom do emailovej schránky. Náš vyškolený personál Vás ochotne prevedie celým procesom a skontroluje s vami stav vozidla pred prenájmom, aj po prenájme.

VŽDY PRIPRAVENÉ NOVÉ VOZIDLÁ

AVIS_partner_pre_podnikanie_TNJPG_3-2.jpg

Aby ste v AVIS vždy našli vozidlo podľa vašich predstáv, neustále náš vozový park obmieňame, vďaka čomu je priemerný vek našich vozidiel 9 mesiacov. Na prenájom tak dostanete vždy automobil v bezchybnom technickom stave, do plna dotankovaný, čistý a plne pripravený na prenájom. Celé vozidlo je pred prenájmom skontrolované po technickej stránke našimi odbornými pracovníkmi, obhliadnuté a jeho stav je zaznamenaný do digitálneho protokolu. Náš klient má preto dokonalý prehľad o vozidle a počas jazdy sa môže spoľahnúť na jeho technický stav.

 

 

VEĽKOSŤ VOZOVÉHO PARKU JE DÔLEŽITÁ

AVIS_partner_pre_podnikanie_TNJPG_Superb_sportline.jpg

Či už potrebujete malé a ekonomické auto pre krátke mestské jazdy alebo luxusné vozidlo pre vašich dôležitých obchodných partnerov, AVIS má pre vás ideálne riešenie. Najväčšia flotila na Slovensku zahŕňa rôzne typy vozidiel, aby vyhovovala rozmanitým potrebám vašej firmy.

 

 

 

 

AVIS DÁVA GARANCIU REZERVÁCIE

AVIS_partner_pre_podnikanie_TNJPG_KIA.jpg

S autopožičovňou AVIS nemusíte mať obavy z toho, že sa vám vozidlo nepodarí zarezervovať v čase, keď ho skutočne potrebujete. S garanciou rezervácie si môžete byť istí, že auto, ktoré si vyberiete online, bude pripravené a čakajúce na vás v dohodnutý čas a na dohodnutom mieste. To znamená, že nebudete musieť riskovať s náhodnými alternatívami, ktoré by vás mohli zdržať alebo obmedziť vašu mobilitu.

ASISTENCIA 24/7

AVIS ponúka svojim klientom asistenciu 24/7. Môžete sa spoľahnúť na to, že ani v exponovaných situáciách nezostanete bez podpory a máte istotu, že vaša služobná cesta dopadne dobre. Všetky dôležité kontakty nájdete na našich stránkach v sekcii ASISTENCIA

VÝHODY AVIS OPROTI KONKURENCII

AVIS

Konkurencia

POTVRDENIE ONLINE REZERVÁCIE IHNEĎ A BEZ ČAKANIAPOTVRDENIE REZERVÁCIE AŽ 24 HODÍN
AKCEPTUJEME VŠETKY TYPY PLATOBNÝCH KARIETAKCEPTUJE SA IBA KREDITNÁ, PRÍPADNE DEBETNÁ KARTA
V RÁMCI  JAZDA SO VŠETKÝMI VOZIDLAMI BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV*DO ZAHRANIČIA MÔŽETE JAZDIŤ IBA S VYBRANÝMI VOZIDLAMI ZA POPLATOK
ZRUŠENIE REZERVÁCIE BEZ STORNO POPLATKUZA ZRUŠENIE REZERVÁCIE PLATÍTE
PRENÁJOM BEZ LIMITU KILOMETROV**MOŽNOSŤ PRENÁJMU IBA S OBMEDZENÍM NÁJAZDU
VOZIDLO VŽDY ČISTÉ A DO PLNA DOTANKOVANÉVOZIDLO SO STAVOM PALIVA PO PREDCHÁDZAJÚCOM KLIENTOVI
VYTVORENIE FIREMNÉHO PROFILU S PRÍSTUPOM DO B2B APLIKÁCIENIE JE MOŽNÉ VYTVORIŤ FIREMNÝ PROFIL

*Bližšie informácie nájdete na stránke INŠTRUKCIE K PRENÁJMU
** Bližšie informácie nájdete na stránke POPLATKY

STAŇTE SA NAŠÍM ZMLUVNÝM KLIENTOM A ZÍSKAJTE MNOŽSTVO VÝHOD

Ako zmluvný klient AVIS Slovensko máte možnosť využívať množstvo výhod. Tou najvýznamnejšou je možnosť prenájmu bez nutnosti zloženia zálohy. Zároveň však uzavretím Rámcovej zmluvy získavate pridelený zvýhodnený cenník služieb, či možnosť nechať si vozidlo pristaviť priamo k vám.

 
PRISTAVENIE VOZIDIEL ŠETRÍ VÁŠ ČAS

Pre mnohé firmy, najmä ak majú medzinárodné partnerstvá alebo konferencie, je nesmierne dôležité mať flexibilné možnosti. AVIS chápe potreby zákazníkov a pre svojich zmluvných klientov ponúka pristavenie vozidla priamo na miesto, ktoré si vyžiadate. Toto vám umožňuje účinne plánovať svoje podnikateľské stretnutia a zabezpečiť, že vaši zahraniční partneri budú mať vždy k dispozícii prenajaté vozidlo, ktoré si želajú.

B2B APLIKÁCIA

Pre zmluvných partnerov ponúka AVIS možnosť prístupu do interného systému, v ktorom môžu klienti vytvárať rezervácie vozidiel v reálnom čase a sprístupňovať systém ďalším osobám v rámci firmy, s možnosťou prideľovania rôznej úrovne kompetencií s výškou budgetu voľného k rezervovaniu vozidiel. Samozrejmosťou je kompletný reporting využívania služieb AVIS.

Riešenie mobility na kľúč

V rámci našich služieb poskytujeme zmluvným klientom :

 • Flexibilná dĺžka prenájmu (od 1 dňa, až po dobu niekoľko rokov)

Záleží, či zákazník potrebuje maximálnu flexibilitu a prevláda potreba prenajímať si vozidlo vždy iba na pár dní, kedy využívate klasické služby autopožičovne a rezervácie si robíte bez obmedzení online, alebo máte záujem si vozidlo prenajať na fixné obdobie napr. 3 alebo 6 mesiacov.

 • Vždy dostupné vozidlá

Flotila AVIS je nakonfigurovaná tak, aby ste si dokázali prenajať vozidlo vždy keď ho potrebujete. Preto sa môžete spoľahnúť, že v AVISe auto vždy dostanete.

 • Nové úspornejšie vozidlá

Vozidlá v našej ponuke sú rôznych značiek a modelov vo vysokých výbavových stupňoch.

- Technický stav vozidiel je výborný
- Priemerný vek vozidiel je u nás 9 mesiacov, pričom vozidlá sú registrované v roku 2023 menšia časť v 2022
- Vyberáme výkonné a úsporné motorizácie spĺňajúce prísne emisné limity s nízkou produkciou CO2

 • Prenájom vozidla do 60 min

Od rezervácie vozidla po jeho odovzdanie za 60 minút. Naši zamestnanci sú pripravení urobiť maximum pre to, aby ste sa do vášho auta posadili čo najskôr.

 • Pristavenie vozidla

Nestrácajte čas a nechajte si vozidlo pristaviť k Vám. Doručenie vozidla zabezpečíme v rámci Bratislavy, aj mimo mesta.

 • B2B

Správa rezervácii a využívania prenájmov pod jednou strechou. Zákaznícke rozhranie umožňuje klientom jednoduchší prístup k naším službám s celkovým prehľadom o ich využívaní.

 • Online rezervácia

Využitím online rezervácie na našich stránkach máte možnosť rezervovať si vozidlo kedykoľvek a kdekoľvek s okamžitou spätnou väzbou ohľadom dostupnosti vozidiel, ceny prenájmu a záväzným potvrdením rezervácie.

 • Osobný prístup

Snažíme sa o to, aby bol pre Vás každý prenájom vozidla nielen bezchybným prostriedkom prepravy, ale predovšetkým pozitívnym a príjemným zážitkom.

 • Správa vozového parku

Zákazník prenecháva starosti na AVIS a využíva komfort bezproblémovej prevádzky vozového parku. AVIS sa stará o všetky pravidelné i nepravidelné úkony, ktoré sa na užívanie vozidla viažu. Od sezónneho prezúvania, cez ich servisovanie až po riešenie poistných udalostí, či vyhodnocovanie efektívnosti využívania jednotlivých automobilov.

Mali by ste záujem stať sa zmluvným partnerom AVIS? Kliknite sem

Záleží nám na udržateľnosti, aj preto pracujeme na implementácií ESG pravidiel vo firme i v našej subdodávateľskej sieti.

Kontakt

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk. 
 

Ak chcete vytvoriť rezerváciu kliknite sem: