AVIS: O spoločnosti AVIS
Dátum vyzdvihnutia
12 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
12 00 zmeniť výberom

O nás

AVIS We Try Harder

AVIS predstavuje vedúcu spoločnosť vo svete v oblasti požičiavania automobilov. Slogan spoločnosti "We try harder." - "Vynakladáme viac úsilia." , ktorý má povesť jedného z najznámejších reklamných sloganov na svete, sa stal vyjadrením firemnej filozofie zamestnancov spoločnosti. Základným kritériom činnosti AVIS-u je neustále skvalitňovanie služieb a potvrdená cena rezervácie.

 

Svetové služby spoločnosti AVIS aj na Slovensku

AVIS - medzinárodná požičovňa automobilov – vlastní vyše 6000 kancelárií vo viac ako 17 krajinách sveta, prostredníctvom ktorých prenajíma vyše 700 000 vozidiel.

Od novembra 1996 AVIS pôsobí aj na Slovensku v zastúpení spoločnosti United Rental Group, s.r.o., ktorá v priebehu dvadsaťjedna rokov svojho pôsobenia dosiahla výrazné úspechy vo veľkosti automobilového parku, v množstve ponúkaných kategórií áut a rovnako aj kvalite služieb. Sprístupnením svojich služieb na celom území krajiny sa AVIS stal celoslovensky pôsobiacou spoločnosťou s 24 pobočkami po celom Slovensku.

Spoločnosť má vo svojej flotile takmer 1000 vozidiel v 31 kategóriách. Či už teda hľadáte menšie ekonomické vozidlo, luxusný sedan alebo SUV, vždy si máte z čoho vyberať. V našej ponuke vozidiel nájdete LED svietenie, Bluetooth, GPS navigáciu, automatické diaľkové svetlá, masážne sedadlá a množstvo ďalšieho užitočného vybavenia.

AVIS však nie sú len autá, ktoré si viete prenajať takmer všade na Slovensku. Sú to hlavne ľudia, ktorí vedia oceniť skutočné hodnoty. Na jednej strane sú to zamestnanci, ktorí sú hrdí na svoju prácu a na druhej strane sú to naši zákazníci, ktorí okrem značky auta, ktoré si prenajali, vidia aj značku AVIS, ktorá im garantuje svoje kvality. Ponúkané ceny áut si môže dovoliť naozaj každý. Stačí si len vybrať to správne vozidlo.

Vo filozofii AVIS je zákazník vždy na prvom mieste - základným cieľom je dosahovanie dlhodobých partnerských vzťahov, sledovanie potrieb zákazníka a navrhovanie optimálnych riešení.


AVIS Wizard

prvý on-line systém na trhu požičovní automobilov

Takmer dvadsaťpäť rokov trval vývoj Wizard systému a medzinárodná spoločnosť AVIS doňho investovala jednu miliardu amerických dolárov. Sieť Wizard bola prvým systémom on-line na trhu požičovní automobilov. Systém je dnes úplne integrovaný, sieť spája jednotlivé stanovište AVIS-u a umožňuje spoločnosti AVIS maximalizovať a poskytovať efektívne a vysoko kvalitné služby zákazníkom na celom svete. Prostredníctvom siete prepojenej databázou on-line systému pracovníci AVIS-u získavajú pre zákazníkov informácie o službách AVIS-u na celom svete a sú schopní uskutočniť v reálnom čase rezerváciu kdekoľvek na svete. Nakoľko databáza Wizard obsahuje všetky podrobnosti a osobné údaje zákazníka, celý proces prenájmu je rýchlejší a kvalitnejší.

Wizard umožňuje okamžitý prístup k údajom zákazníkov, čísle platobnej karty, cestovnému číslu zákazníka atd'.
Wizard systém slúži zákazníkom 24 hodín denne. Spracúva 300 miliónov údajov za sekundu, vyše sto tisíc rezervácií denne a 1,8 milióna zákazníkov mesačne.