Blog - Aký typ šibača ste a ktoré auto sa k vám hodí najviac?

VEĽKONOČNÉ SVIATKY SA BLÍŽIA

Dátum vyzdvihnutia
12 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
12 00 zmeniť výberom

Aké auto sa hodí k akému šibačovi?

Vybrali sme pre vás štyri typy šibačov a autá, ktoré sa k nim hodia najviac. A ktoré z nich sa najviac hodí k vašej predstave o veľkonočných sviatkoch? 

1. TYP: Všetko stihnem doobeda

Prvý typ šibača je otecko, ktorý má chlapcov pripravených s korbáčmi už od skorého rána, prípadne jednotlivec, ktorý má skutočne naponáhlo. Takýto šibač potrebuje rýchle, dynamické, obratné auto s nízkou spotrebou paliva za rozumné peniaze, ktorým sa ľahko parkuje. A navigácia - tá musí byť!

Vozidlom kategórie ECONOMY je Renault Clio; ponuke autopožičovne AVIS figuruje s tradičnou cenou od 24 eur bez DPH na deň, ale s first minute zľavou ho môžete získať už od necelých 19 eur bez DPH na deň! 

Najtypickejšími vlastnosťami Renault Clio sú jeho obratnosť, živý benzínový motor so spotrebou iba 4,7 l/100 km, vstavaná navigácia, automatická klimatizácia či Bluetooth. Krásny dizajn je čerešničkou na torte.

2. TYP: Očakávam veľa výslužiek

Rodina je rodina, navštíviť je potrebné všetkých. Doobeda sa to síce nestihne, deň šibača trvá dlhšie, ale na konci tejto sviatočnej tortúry (ako pre koho) sú plné tašky výslužiek. Ak partia šibačov pozostáva z otca a dvoch synov, bez problémov sa zaplní kufor malého hatchbacku, preto by mohlo byť správnou voľbou skôr kombi.

Aj napriek tomu, že batožinový pristor napríklad Renaultu Clia je 300 litrov, nemusí to byť partičke kupačov dosť. Preto je vhodnejšou voľbou Peugeot 308 SW ponúkajúci priestor o veľkosti cez 600l, to bude nepochybne stačiť aj tým najvyslúžilejším kupačom.

3. TYP: Idem na druhý koniec Slovenska, chcem komfort

Nie každý trávi sviatky s korbáčom v ruke. Sviatky sú aj o tom, že sa postretáva celá rodina, ktorá žije zvyšok roka v rôznych častiach Slovenska. A keď sa cestuje z východu na západ, zo západu na východ, príde vhod komfortné, stopercentne spoľahlivé a dostatočne veľké auto. Vodič potrebuje pohodlné sedadlá, dobrú navigáciu, bluetooth na prepojenie audiosystému s telefónom či tempomat, ktorý dokáže zachovávať stabilnú rýchlosť počas celej jazdy na diaľnici.

Ponuka autopožičovne AVIS pozostáva aj z takýchto špičkových vozidiel a vy si môžete vybrať to ktoré vám vyhovuje najviac. Ak si chcete jazdu za rodinou  vychutnať v plnom komforte potom je pre vás ideálna Škoda Superb s automatickou prevodovkou a tou najvyššou výbavou.

4. TYP: Na sviatky cestujem s celou rodinou 

Štvrtým typom sviatkujúcich sú tí, ktorí rovnako ako tretí typ cestujú, ale tentokrát s väčším počtom osôb. Ani stredne veľké SUV nie sú vždy dosť veľké, aj tie sedemmiestne majú nevýhodu v podobe dramaticky zmenšeného batožinového priestoru. Cestovať dvomi autami je nepraktické, šikovnejšie je prenajať si 9-miestne vozidlo z AVIS za bezkonkurenčne nízku cenu, ktoré môžete šoférovať aj s vodičským oprávnením skupiny B: do pozornosti sa dostáva Renault Trafic a Volkswagen Caravelle. Investovať do bezpečnosti a pohodlia sa oplatí, najmä pri cenách už od 30 eur bez DPH za deň prenájmu.

  

Všetky tieto vozidlá si teraz môžete prenajať s First Minute zľavou až 25% pri prenájme na päť a viac dní a ešte ušetriť aj na diaľničnej známke (je vždy v cene) a na palive (vďaka úsporným naftovým motorom). Všetky tieto mikrobusy majú praktické vonkajšie rozmery, úžasný vnútorný priestor, klimatizáciu, tempomat, bluetooth a väčšina aj navigačný systém.

  

Našli ste sa v niektorom z uvedených typov šibačov alebo sviatkujúcich? Nepochybujeme, že áno; otázkou je už iba to, ktoré z uvedených áut sa k vám hodí najlepšie.


Využijete našu špeciálnu veľkonočnú first moment akciu a zabezpečte si prenájom skvelého auta so zľavou až 25%!  

Veľkonočné sviatky sa blížia (Veľkonočný pondelok je 13. apríla) a už dnes je rozumné rozmýšľať nad tým, ako zvládnuť všetko to cestovanie za rodinou. Mnohí vyrážajú na cesty verejnou dopravou, čo ich stojí nesmierne veľa času i energie - nehovoriac, ak chcú navštíviť aspoň päť domácností.

 

Najšikovnejším riešením je prenajať si auto, užiť si sviatky v pohodlí, bezproblémovo prepraviť všetky výslužky a ešte k tomu si zajazdiť na aute, ktoré bude nové, bezpečné, výborne vybavené a navyše s nízkou spotrebou.

Aktuálna ponuka First Minute platí pre vozidlá ponúkané v autopožičovni AVIS Slovensko kategórií ECONOMY a 9-MIESTNE pri prenájme päť a viac dní.

Veľkonočný First Minute v AVIS Slovensko v kocke:

  • zľava 25% pri prenájme na 5 a viac dní
  • je ju možné uplatniť iba na kategórie ECONOMY a 9-miestne vozidlá
  • First Minute je možné využiť využiť na online rezervácie uzatvorené v termíne od 27. 2 2020 do 25.3.2020
  • vozidlá bude možné prenajať v lehote od 1. apríla. do 30. apríla 2020
  • zľavu nie je možné kombinovať s inou ponukou

Pre využitie tejto zľavy použite zľavový kód EASTER-10