Dátum vyzdvihnutia
11 00 zmeniť výberom
Dátum vrátenia
11 00 zmeniť výberom

Ponúkame pomoc Úradu verejného zdravotníctva

Verejný prísľub Autopožičovne AVIS pomôcť pri testovaní na koronavírus COVID-19

Najväčšia autopožičovňa na Slovensku, AVIS Slovensko reaguje na aktuálne diane na Slovensku v súvislosti s rozširovaním koronavírusu COVID-19 a ponúka pomocnú ruku pre spustenie celoplošného testovania na prítomnosť tohto vírusu u obyvateľov Slovenska. 

„Reagujeme tak na aktuálne dianie v našej krajine a chceme tak pomôcť spustiť hromadné testovanie ľudí a spomaliť tak, či zabrániť prudkému navyšovaniu počtu nakazených“

13. MAREC 2020, 20.00, BRATISLAVA - Autopožičovňa AVIS Slovensko v rámci svojej stratégie spoločenskej zodpovednosti ponuka pomocnú ruku orgánom SR vo forme zapožičanie vozidiel za účelom spustiť projekt hromadného testovania ľudí na prítomnosť nového koronavírusu, a to v čo najkratšej dobe.

Všetky vozidlá autopožičovne AVIS sú pravidelne dôkladne čistené zvonka i zvnútra a vrátane plnohodnotnej dezinfekcie chlórovým roztokom a antibakteriálnymi prípravkami všetkých častí, s ktorými šofér či posádka prichádza pri používaní vozidla do fyzického kontaktu.

Verejný prísľub autopožičovne spočíva v záväzku poskytnúť za symbolické 1 € / deň vozidlá na boj proti rozširovaniu vírusu. Táto ponuka je určená predovšetkým pre Úrad verejného zdravotníctva, ktoré má vo svojej kompetencii testovania obyvateľov Slovenska na nový koronavírus COVID 19.

„Vozidlá vieme mať v prípade potreby pripravené okamžite“

Autopožičovňa chce touto formou prispieť k spomaleniu šírenia nákazy a predovšetkým tak čím skôr uviesť do praxe hromadné testovanie ľudí na prítomnosť nového koronavírusu.

V prípade potreby je potrebné napísať email na support@avis.sk alebo sa ozvať na telefónne číslo + 421 902 933 895.

 

„Sme presvedčení, že spoločne zodpovedným prístupom sa nám podarí boj s novým vírusom čoskoro vyhrať“. Konštatuje konateľ autopožičovne.